Доступність посилання

ТОП новини
25 Квітень 2019, Київ 19:35

Суд понад рік не розглядає скаргу на ГПУ щодо землі під тенісною академією соратника президента – ЦПК


Соратник президента України Ігор Кононенко

Суддя Печерського районного суду Києва Роман Новак понад рік не розглядає скаргу громадської організації «Центр протидії корупції» щодо бездіяльності службових осіб Генпрокуратури України, повідомили програмі «Схеми» (спільний проект Радіо Свобода і телеканалу «UA:Перший») у громадській організації.

Антикорупціонери, зокрема, скаржилися на відмову ГПУ внести до Єдиного реєстру досудових рішень відомості щодо можливого зловживання службовим становищем секретарем Київської міської ради Володимиром Прокопівим під час виділення землі під тенісну академію соратника президента Ігоря Кононенка у Пущі-Водиці на вулиці Міській, 9.

«Ми звернулися до суду у вересні 2016 року, однак засідання досі не призначене. Хоча, відповідно до закону, скарга має розглядатися упродовж трьох днів», – зазначив юрист «Центру протидії корупції» Андрій Савін.

Громадська організація направила звернення до прокурора Києва Романа Говди, щоб він звернувся до суду з позовом про скасування незаконного рішення про виділення землі. Однак звідти надійшла відмова через нібито відсутність підстав для вжиття таких заходів. Після чого активісти звернулися вже до Генеральної прокуратури. Однак в ГПУ також не побачили підстав для звернення до суду.

Раніше «Схеми» з’ясували, що заступник голови фракції «Блок Петра Порошенка» Ігор Кононенко відкрив у Пущі-Водиці на території, яка надавалася для дитячої юнацької спортивної школи, тенісний фітнес-клуб «Міжнародна спортивна академія».

Відповідно до рішення від 10 грудня 2014 року, «Ленінська кузня», засновниками якої є інвестиційні фонди Петра Порошенка й Ігоря Кононенка, мала реконструювати піонерський табір «Юнга» у дитячу юнацьку спортивну школу.

Однак у 2015 році «Міжнародна тенісна академія» розпочала роботу, але не як дитяча юнацька спортивна школа, в якій не передбачена плата за тренування, а як приватний спортивний заклад із платними послугами.

А 14 липня 2016 року на сесії депутати Київської міської ради проголосували за передачу в оренду товариству з обмеженою відповідальністю «Міжнародна тенісна академія», що належить народному депутату Ігорю Кононенку, земельної ділянки на вулиці Міській, 9 у Пущі-Водиці «для експлуатації та обслуговування будівель і споруд спортивно-оздоровчого комплексу». Таким чином, з договору оренди остаточно прибрали згадку про зобов’язання побудувати там дитячо-юнацьку спортивну школу, під яку від початку місто передавало землю структурам Кононенка у 2014 році.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG