Доступність посилання

ТОП новини

В Одеській ОДА готують лист до РНБО через пожежу в «Токіо-Стар» – Шаталова


Пожежа в Одесі забрала життя дев'ятьох людей

Виконувачка обов’язків голови обласної адміністрації Одещини Світлана Шаталова заявила про підготовку листа до РНБО у зв’язку з пожежею в готелі «Токіо-Стар».

«У червні 2019 планувалась перевірка ДСНС дотримання протипожежних норм, до якої ДСНС не допустили внаслідок зміни орендаря. Така перевірка могла б упередити трагедію! Щоб реально змінити цю «схему» з уникнення відповідальності, готую лист на РНБО щодо необхідності розробки і впровадження змін до законодавства з метою уточнення об'єкта перевірки пожежної безпеки, який би охоплював не лише юридичну особу – суб'єкта господарювання, але і об'єкт, на якому здійснюється діяльність з тимчасового розміщення туристів», – написала чиновниця на своїй сторінці у фейсбук.

Окрім того, за її інформацією, представництво МЗС в Одесі контактує з постраждалими іноземцями, які перебували у цьому готелі, щоб зібрати інформацію та повідомити їхні родини і відповідні дипломатичні установи.

«ГУ ДМС в Одеській області координує роботу щодо їх ідентифікації та документування. Одеська міськрада забезпечує всіх постраждалих гарячим харчуванням, прийнято рішення про їх тимчасове розміщення на комунальних об'єктах», – зазначила Шаталова.

Вночі проти 17 серпня в готелі «Токіо-Стар» в Одесі сталася пожежа. За інформацією ДСНС, у вогні загинули 9 людей.

Начальник поліції Одеської області Олег Бех 17 серпня повідомив, що поліція ще встановлює причини займання і розглядає три версії.

Державне бюро розслідувань заявило про початок розслідування дій представників ДСНС, які начебто мають ознаки службового недбальства та призвели до пожежі.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG