Доступність посилання

ТОП новини

Кілька «нічних вовків» далі рухаються Німеччиною


«Нічні вовки» хотіли масово святкувати 9 травня в Берліні, архівний відеокадр

Кілька байкерів з російського клубу «Нічні вовки» продовжують мотопробіг територією Німеччини, повідомляє блог клубу в «Живому журналі». У складі невеликої колони – чотири транспортні засоби включно із двома машинами з російськими дипломатами.

«Відпустили. Після двогодинного узгодження з Анґелою Меркель . Паспорти повернули», – йдеться в повідомленні.

За словами представника «Нічних вовків», поліцейські далі стежать за мотоциклістами, зокрема, спостерігають за готелем, у якому зупинилися байкери.

Раніше німецька поліція затримала байкерів на в’їзді в Мюнхен у неділю, 3 травня. Затриманих змусили звернути з автобану, правоохоронці забрали у всіх документи. За повідомленнями, в одному із заблокованих автомобілів перебував російський консул Дмитро Захаров.

Днями декілька груп членів російського мотоклубу «Нічні вовки», які збиралися здійснити масовий заїзд країнами Європи й закінчити його в Берліні 9 травня, не впустили до Польщі й Литви, ще кільком його членам скасувала шенгенські візи Німеччина. Але заборона на в’їзд до ЄС не стосується всіх членів численного мотоклубу «Нічні вовки», загальна чисельність яких у Росії, за деякими повідомленнями, становить кілька тисяч осіб.

Клуб «Нічні вовки» став відомим завдяки близьким відносинам його лідера Олександра Залдостанова із президентом Росії Володимиром Путіним і його демонстративній «російсько-патріотичній» позиції. «Нічні вовки», зокрема, свого часу проводили акцію на підтримку дій Путіна щодо його рішення заявити про анексію Криму. Через це на Залдостанова накладені особисті санкції у США й Канаді, але ЄС таких санкцій на нього не накладав.

XS
SM
MD
LG