Доступність посилання

ТОП новини
19 Листопад 2018, Київ 20:34

На «Чонгарі» підняли прапор кримськотатарського батальйону


У суботу, 18 червня, активісти на адміністративному кордоні з Кримом підняли прапор кримськотатарського батальйону імені Номана Челебіджихана. Про це повідомив голова штабу акції громадянської блокади окупованого півострова Ленур Іслямов Facebook.

«Сьогодні відбувся історичний момент для нашого батальйону. Ми підняли свій батальйонний прапор. Над його створенням і розробкою кілька місяців працювали наші хлопці», – повідомив він у Facebook.

За словами Ленура Іслямова, прапор батальйону встановлений на пункті пропуску «Чонгар» разом із кримськотатарським національним прапором і державним прапором України.

Дискусія про створення кримськотатарського батальйону в складі структури правоохоронних органів України триває з 2015 року. У Меджлісі кримськотатрського народу повідомляли, що всі матеріали з цього питання передані президенту України Петру Порошенко і міністрові внутрішніх справ Арсену Авакову.

У Національній гвардії України, що діє в системі Міністерства внутрішніх справ України, відзначають, що заяви про створення в їхній структурі кримськотатарського батальйону залишаються поки на рівні ідей, не закріплених законодавчо.

Ленур Іслямов вимагає присвоїти номер військової частини створюваному кримськотатарському батальйону.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG