Доступність посилання

ТОП новини
19 Жовтень 2018, Київ 18:42

Жителі Жовтих Вод пікетують міськраду, протестуючи проти відключень електроенергії


(©Shutterstock)

Жителі Жовтих Вод на Дніпропетровщині пікетують будівлю міської ради, протестуючи проти відключень електроенергії.

За словами учасників протесту, від початку тижня в Жовтих Водах близько тисячі квартир і приватних будинків залишились без світла через знеструмлення за борги місцевого підприємства «Восток – Руда». За інформацією пікетувальників, від відключення також потерпіли близько трьох десятків установ, зокрема, каналізаційна станція.

У руках люди тримають плакати з написами «Чому страждають сумлінні платники?», «Вимагаємо відновлення електропостачання».

За інформацією пікетувальників, вони також мають намір провести акцію протесту під управлінням підприємства «Восток – Руда», вимагаючи відокремити електропостачання підприємства від постачання населення й установ.

Цього тижня в Жовтих Водах енергопостачальна компанія «Дніпрообленерго» припинила постачання струму ТОВ «Восток – Руда», бо рівень розрахунків підприємства цього року склав лише 0,015%, а загальний борг сягнув понад 27 мільйонів гривень. Водночас в енергокомпанії визнали: заручниками ситуації виявились добросовісні платники – населення й установи міста, які отримують струм від підприємства «Восток – Руда».

Від 20 липня енергопостачальна компанія частково відновила подачу струму, однак запровадила графік обмеження постачання «на період активної фази роботи підприємства» – з 10:00 до 17:00 і з 22:00 до 6:00 щодня.

У підприємстві «Восток – Руда» офіційних коментарів щодо ситуації на підприємстві не надали. 2016 року щодо «Восток – Руди», одного з найбільших підприємств з видобутку залізних руд і виробництва залізорудного концентрату в Україні, було порушено процедуру банкрутства.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG