Доступність посилання

ТОП новини
21 квітня 2021, Київ 21:13

Росія направила у Середземне море ще 2 військових кораблі


Російські малі ракетні кораблі «Серпухов» і «Зелений Дол» в анексованому Криму (архівне фото)

Росія заявляє про направлення ще двох військових кораблів у Середземне море.

Речник російського чорноморського флоту повідомив, що малі ракетні кораблі «Серпухов» і «Зелений Дол» 4 жовтня вийшли з Севастополя, а ввечері середи мають увійти в акваторію Середземного моря.

Ці два судна мають збільшену водотоннажність, а крім засобів самооборони оснащені новітнім ракетним комплексом великої дальності.

Це повідомлення з’явилося наступного дня після того, як Росія підтвердила направлення ракетного комплексу С-300ВМ до сирійського порту Тартус у Середземному морі.

США припинили співпрацю з Росією щодо врегулювання ситуації у Сирії 3 жовтня. У Державному департаменті заявили, що Москва не виконала умови угоди про сприяння перемир’ю, підписаного у вересні. Росія у відповідь звинуватила Вашингтон у прагненні домогтися зміни влади в Сирії за допомогою співпраці з ісламістами.

Перемир’я в Сирії, зокрема в місті Алеппо, про яке домовлялися Вашингтон і Москва раніше, минулого місяця було зірване. Після цього сирійські урядові війська і їхні союзники за підтримки повітряних ударів Росії почали наступ на оточену східну частину Алеппо, яку контролюють противники режиму і де живуть сотні тисяч цивільних. Цей наступ призвів до загибелі вже сотень мирних мешканців і значних руйнувань соціальних об’єктів. Попри широку міжнародну критику, і Дамаск, і Москва заявляють, що не зупинять цього наступу.

П’ятирічний конфлікт забрав життя понад 250 тисяч сирійців, біженцями чи вимушеними переселенцями стали близько половини довоєнного населення країни.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG