Доступність посилання

ТОП новини
17 Жовтень 2018, Київ 07:53

У МЗС очікують, що Рада ЄС схвалить остаточне рішення щодо безвізу найближчим тижнями


У Міністерстві закордонних справ України очікують, що Рада Європейського союзу схвалить остаточне рішення щодо візової лібералізації для українських громадян найближчим тижнями.

Як мовиться у заяві відомства, очікуване рішення дозволить громадянам України скористатися можливостями безвізових подорожей до ЄС вже під час цьогорічних літніх відпусток.

У МЗС вітають сьогоднішнє схвалення Європарламентом законодавчої пропозиції стосовно лібералізації візового режиму для українців.

«Широка підтримка цього рішення серед усіх провідних сил Європарламенту є визнанням прогресу нашої держави в імплементації широкомасштабних реформ, зокрема у сфері боротьби з корупцією, забезпечення прав людини, управлінні кордонами та міграцією», – вважають у відомстві.

Україна рішуче налаштована продовжувати комплексні реформи і розраховує на подальшу підтримку з боку ЄС, додають у МЗС.

6 квітня Європарламент підтримав пропозицію Єврокомісії надати Україні безвізовий режим. За повідомленням кореспондента Радіо Свобода, посли країн ЄС мають розглянути це питання 26 квітня, також іще потрібне останнє схвалення Ради ЄС.

В ЄС раніше заявляли, що Україна може отримати безвізовий режим з ЄС наприкінці червня.

Угода про лібералізацію візового режиму буде поширюватися на всі країни ЄС, окрім Великобританії та Ірландії, а також діятиме в країнах шенгенського простору, що не входять в ЄС, – Норвегії, Ісландії, Ліхтенштейні та Швейцарії.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG