Доступність посилання

18 Лютий 2019, Київ 18:03

Суд Харкова залишив під частковим домашнім арештом заступника голови Запорізької облради


Червонозаводський районний суд Харкова 19 лютого за клопотанням прокуратури залишив під частковим домашнім арештом з 23:00 до 6:00 голини заступника голови Запорізької обласної ради Владислава Марченка.

Згідно з рішенням суду, запобіжний захід встановлений до 19 квітня 2018 року, однак рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку.

21 грудня 2017 року співробітники Харківської обласної прокуратури та Служби безпеки України провели в Запоріжжі 30 обшуків у справі заступника голови Запорізької обласної ради Владислава Марченка. Тоді генпрокурор Юрій Луценко повідомив, що «справа стосується депутата облради (Марченка – ред.) та його брата, які через вплив на посадових осіб організовували фіктивні тендери на благоустрій парку (2,7 мільйона гривень) та шкільні спортмайданчики (84 мільйони гривень) з наперед визначеним переможцем». За його даними, Марченко, який є «підозрюваним організатором схеми», разом з братом «лобіювали свої фірми» через зв’язки із заступником мера Запоріжжя Анатолієм Пустоваровим.

Владислава Марченка затримали 21 грудня та відправили до Харкова для вручення підозри.

23 грудня Червонозаводський районний суд Харкова обрав йому запобіжний у вигляді домашнього арешту з носінням електронного пристрою на термін до 21 лютого 2018 року.

11 січня Апеляційний суд Харківської області змінив запобіжний захід на частковий домашній арешт з забороною покидати домівку з 14:00 поточної доби до 10:00 наступної доби на термін до 21 лютого. А 12 лютого Червонозаводський райсуд Харкова збільшив кількість часу, на який Владислав Марченко може покидати місце свого проживання для виконання своїх посадових обов’язків: в рамках часткового домашнього арешту йому заборонено покидати дім з 23:00 до 6:00 години.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG