Доступність посилання

ТОП новини

Від парламенту, де виправдовують вбивство тисяч людей, нічого доброго не чекаємо – Чубаров


Рефат Чубаров
Дуже недобрим сигналом є вчорашній «провал» закону ««Про відновлення прав осіб, депортованих за національною ознакою» у першому читанні. Про це в ефірі Радіо Свобода заявив депутат Верховної Ради Криму, один із лідерів Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.

«В парламенті, де виступають депутати з фашистськими закликами і виправдовують вбивство тисяч і тисяч людей, вигнання народів… І після цього всі роблять вигляд, що нічого не трапилося… Адже ні Президент, ні прем’єр, ні голова Верховної Ради не зробили зауважень після того виступу пана Симоненка… Я не думаю, що ми від цього парламенту можемо чогось доброго очікувати», – сказав він.

Законопроект, розроблений депутатом з фракції НУ-НС Мустафою Джемілєвим, передбачав, що Україна визнає депортації народів, національних меншин та осіб з місць постійного проживання на підставі рішень, прийнятих органами державної влади колишнього СРСР, як незаконні та злочинні акти, здійснені проти них. Категорично проти ухвалення документа виступила Комуністична партія України.

«Вже дуже багато людей, це наші батьки, які були депортовані, повмирали. Залишилася лише тисячі, які досі чекають справедливості», – зазначив Чубаров.
XS
SM
MD
LG