Доступність посилання

ТОП новини

Азаров: Україна – толерантна країна, проявів расизму в ній немає


Україна – надзвичайно толерантна країна, расизму в ній немає, заявляє Прем'єр-міністр України Микола Азаров.

«В Україні немає ніякого расизму. В наших футбольних командах грає багато темношкірих футболістів. У наших вишах навчаються десятки тисяч темношкірих студентів із Африки, й ніхто ніколи не скаржився на те, що до них погано ставляться», – сказав Прем'єр в інтерв'ю телеканалу CNN, повідомляється на сайті Кабінету Міністрів.

Азаров зазначив, що останнім часом проти України проводиться кампанія абсолютно необґрунтованих звинувачень у расизмі, які базуються на неправдивих фактах і дезінформації. Натомість влада в Україні жорстко реагує на кожен випадок расової нетерпимості.

«Україна надзвичайно толерантна країна та демократична країна», – підсумував глава уряду.

28 травня на каналі «ВВС» показали передачу, в якій, зокрема, колишній капітан футбольної збірної Англії Сол Кемпбелл, сам африканського походження, закликав уболівальників не їхати на Євро-2012 через расизм в Україні та Польщі.

Українські правозахисники зазначають, що в країні зросла кількість злочинів, скоєних на ґрунті ненависті, їхніми жертвами стають іноземці, іудеї та геї. Про це свідчать результати загальноукраїнського моніторингу «Злочини на ґрунті ненависті в Україні», який проводили Харківська правозахисна група та її партнери з 2011 по 2012 рік.
XS
SM
MD
LG