Доступність посилання

ТОП новини

В яку суму обійдеться сусідство з Януковичем? (Огляд преси)


Київ – На сайтах оголошень активно шукають охочих придбати нерухомість поблизу Межигір’я. Тут пропонують купити будинки в районі Нових Петрівців під Києвом. Потенційних покупців заманюють перспективою жити всього в кількохстах метрах від резиденції Президента, а також хорошими дорогами і відсутністю грабіжників. Стати сусідом глави держави можна всього за 185 тисяч американських доларів. Причини активності ріелторів – падіння цін в цьому регіоні. Докладніше про це розповідає газета «Сегодня» в статті «В сусіди до Президента».

Трудовий потенціал України використовують неефективно, стверджує газета «День». Видання інформує, що податківці виявили в Україні 70 тисяч нелегальних працівників. Однак скільки їх насправді навряд чи хтось знає достеменно. Адже під час перевірок подібні порушення трудового законодавства фіксуються у 90% суб’єктів господарювання. Невідомо також, зростає чи скорочується кількість трудових нелегалів і куди слід зараховувати тих, хто більше не належить до цієї категорії – до легальних працівників, до безробітних чи до емігрантів... Утім, проблема ефективного використання трудового потенціалу цим не вичерпується, наголошує видання. Експерти газети зазначають, що українські трудівники «мають нерентабельну працю», бо не можуть заробити навіть на просте відтворення робочої сили. У їхніх доходах менше 39% становить заробітна плата. Решта – дотації, допомоги, субсидії. Стаття називається «Чому «втікає» електорат?».

Кредитні картки, накопичення бонусів, мобільний інтернет-банкінг, знижки, позики без довідки про доходи – це ще не повний перелік привабливих пропозицій, якими банки спокушають клієнта. А потрапляє в тенета комерційних фінустанов, як переконує газета «Голос України», в основному, молодь, якій практично завжди потрібні гроші, і яка не має стабільних прибутків. Більше про небезпеку спокусливих пропозицій від банкірів видання розповідає в матеріалі «Обережно, кредит, або Тримай кишеню ширше».

Однак, як переконує газета «Факти», не менш чисельною суспільною категорією жертв спокусливих пропозицій є пенсіонери. Саме вони, на думку газетярів, дедалі частіше виявляються обдуреними після того, як відповідають на листи з принадними пропозиціями виграти дорогу іномарку, побутову техніку або велику суму грошей.
  • Зображення 16x9

    Ірина Біла

    На Радіо Свобода працюю з кінця 1990-х. Закінчила Київський університет культури і мистецтв – інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG