Доступність посилання

ТОП новини
21 Жовтень 2018, Київ 23:35

Бойовики вітають можливість скасування закону про особливий порядок для частин Донбасу


Так званий «перший заступник голови уряду» угруповання «ДНР» Андрій Пургін

Бойовики угруповання «ДНР», яке в Україні визнали терористичним, вітають можливість скасування закон про особливості місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей. Про це заявив «перший заступник голови уряду ДНР» Андрій Пургін.

«Це перший чесний вчинок київської влади щодо Донбасу. Цей закон не містив нічого конкретного і навмисне не був введений в дію», – зазначив Пургін, слова якого цитують російські ЗМІ.

Вчора президент Петро Порошенко заявив, що винесе на розгляд засідання Ради національної безпеки і оборони скасування закону про особливості місцевого самоврядування в окремих районах Донеччини та Луганщини. Засідання РНБО розпочнеться сьогодні о 17.00. Крім того, у Верховній Раді зареєстровано законопроект про скасування відповідного закону.

Порошенко зазначив, що Київ продемонстрував мешканцям Донецької і Луганської областей і зовнішньому світові щире прагнення до політичного врегулювання, однак таку можливість бойовики відкинули.

Президент зазначив, що проведення псевдовиборів 2 листопада на Донбасі «торпедувало закон і різко загострило ситуацію на Донбасі».

В угрупованнях «ДНР» і «ЛНР» заявили, що «відкриті до продовження діалогу» з українським керівництвом. Олександр Захарченко, який називає себе «главою ДНР», заявив про готовність обговорювати мирне врегулювання ситуації на Донбасі особисто з Петром Порошенком.

XS
SM
MD
LG