Доступність посилання

ТОП новини
22 Квітень 2019, Київ 21:16

МВФ: Порошенко підтримує НАБУ та САП і не зволікатиме з антикорупційним судом


Директор-розпорядник МВФ Крістін Лаґард та президент України Петро Порошенко

«Я мала конструктивне і відкрите обговорення з президентом Порошенком стосовно зусиль України з подолання корупції», – заявила директор-розпорядник МВФ Крістін Лаґард, за результатами свого спілкування з Петром Порошенком 7 грудня.

Під час розмови вона наголосила, що подолання корупції є очікуванням українського суспільства і надзвичайно важливим для покращення прозорості та підзвітності і створення умов для стійкого зростання.

Ми погодились стосовно необхідності підтримувати незалежність і посилювати операційну спроможність Національного антикорупційного бюро та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури

«Я наголосила на тому, що розслідування і швидке винесення вироків у корупційних справах є надзвичайно важливим для просування цих цілей і підтримання довіри громадськості. Саме тому ми погодились стосовно необхідності підтримувати незалежність і посилювати операційну спроможність Національного антикорупційного бюро та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури», – йдеться в заяві Лаґард.

Сторони також погодились стосовно необхідності швидкого створення антикорупційного суду, зазначає Лаґард​, задля того.

Я підтримую плани президента найближчими днями подати законопроект до парламенту у відповідності до рекомендацій Венеціанської комісії, а також досягнутих домовленостей в рамках програми МВФ

«Таким чином я підтримую плани президента найближчими днями подати законопроект до парламенту у відповідності до рекомендацій Венеціанської комісії, а також досягнутих домовленостей в рамках програми МВФ. Важливо для всіх членів парламенту об’єднатись на підтримку цього закону і зробити його схвалення пріоритетом», – наголошується в заяві.

«Я запевнила президента, що МВФ готовий продовжувати підтримку України разом з іншими міжнародними партнерами в боротьбі проти корупції і закликала владу прискорити запровадження реформ, необхідних для покращення економіки та добробуту людей», – заявила Лаґард.

НА ЦЮ Ж ТЕМУ:

Політична карикатура

Влада України і корупція. Міжнародна реакція зупинила наступ на НАБУ

Співпраця НАБУ з ФБР є законною – Ситник і Холодницький​

Йдеться про виживання корупційної еліти – Ситник відповів на звинувачення генпрокурора

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
XS
SM
MD
LG