Доступність посилання

ТОП новини

На думку політолога Миколи Томенка, політична криза в Україні буде розв’язана не раніше осені цього року


На думку політолога Миколи Томенка, політична криза в Україні буде розв’язана не раніше осені цього року

Київ, 10 квітня 2001 - Політичну угоду, чи договір, між урядом і парламентом не буде підписаний. Можлива відставка Віктора Ющенка 17-го квітня означатиме переростання політичної кризи в Україні в суспільну. Це далеко не всі висновки, які оприлюднив під час прес-конференції директор Інституту політики Микола Томенко. Тема розмови була багатообіцяючою: " Старі та нові політичні сценарії майбутнього України." Я не схильний вважати Миколу Томенка дельфійським оракулом, але досвід співпраці з ним на журналістських тусовках доводить, що його прогнози щодо розвитку політичної ситуації в державі мають властивість збуватися на 99,6% .

Для початку він констатував: "Леонід Кучма не має справжніх і вічних друзів, але він має непримеренних ворогів і виключно власні інтереси.” І далі зазначив, що українське суспільство, його політичні партії вже не вирішують долю Віктора Ющенка. За словами Томенка, перспективи прем'єра наразі залежать виключно від Президента. Який, у свою чергу, змушений діяти багато в чому вимушено.

На думку політолога, перший віце-спікер парламенту Віктор Медведчук програв боротьбу з урядом тому, що Президент не підтримав ідею коаліційного уряду. Він йому просто не потрібний, бо це означало б суттєвий перерозподіл повноважень між Президентом і парламентом, який би отримав можливість напряму формувати уряд.

У підсумку Микола Томенко зробив висновок, що політична криза в Україні буде розв"язана не раніше осені цього року.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG