Доступність посилання

ТОП новини

В Одесі сформовано міську виборчу комісію. Її склад викликав нову хвилю протестів серед громадськості міста і позови до суду різних інстанцій


В Одесі сформовано міську виборчу комісію. Її склад викликав нову хвилю протестів серед громадськості міста і позови до суду різних інстанцій

Одеса, 21 січня 2002 – В Одесі сформовано міську виборчу комісію. Її склад викликав нову хвилю протестів серед громадськості міста і позови до суду різних інстанцій. Протестують не лише представники різних партій, алей й громадських організацій. У чому справа?

“Ми маємо всі підстави вважати, що дійство, яке ми бачимо наразі в Одесі, знов було навмисним”, - вважає депутат Одеської міськради Наталія Чинчук.

На її думку, одеські виборці опинилися у подвійному програші. По-перше, міський голова з порушенням термінів оголосив про початок роботи виборчої комісії. По-друге, 14 січня він передав право формувати виборчу комісію обласній раді. Як наслідок, міська рада була відсторонена від формування виборчих структур.

Склад комісії, яка врешті-решт була сформована, викликає в багатьох одеситів лише здивування.

Наталія Чинчук продовжує:

“ У склад комісія не увійшов жоден представник від таких партій, як” Реформи і порядок, Народний Рух України. Не увійшли науковці, юристи, дуже поважні у місті люди. Навпаки, тут ми бачимо домогосподарок. Із усіх громадських організацій, які існують в Одесі, виявилось, наявна єдина – іноземний благодійний фонд, який бере участь у виборчий комісії!

Це порушення закону.

Ми оприлюднимо списки тих людей, яких ми подавали до складу виборчої комісії. Хай одесити знають, кого не хотів бачити у виборчій комісії міський голова. А це дуже поважні люди. По-друге, маємо залучити юридичні служби задля захисту наших прав”.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG