Доступність посилання

21 Листопад 2017, Київ 03:42

Леонід Грач злякався і не балотуватиметься до кримського парламенту?


Леонід Грач злякався і не балотуватиметься до кримського парламенту?

Симферополь, 12 серпня 2002 - Днями прес-служба Кримського рескому КПУ поширила плутану заяву свого лідера Леоніда Грача, який повідомив, що попри обіцянку, не балотуватиметься до парламенту автономії в окрузі №25, де він боровся за перемогу 31 березня. Тепер комуністи підтримуватимуть у цьому окрузі відомого в Криму українофоба Михайла Бахарєва.

Скандальна історія в окрузі №25 із виборів депутата Верховної Ради АРК, де балотувався лідер кримських комуністів і тодішній спікер місцевого парламенту Леонід Грач, закінчилася тим, що останній покинув кримський парламент і зареєструвався народним депутатом України. Нагадаю, що симферопольський суд визнав реєстрацію Леоніда Грача незаконною, але окружна комісія, контрольована комуністами, відмовилася виконати це рішення. Вона ж визнала перемогу Грача на виборах, і головний кримський комуніст навіть спробував знову поборотися за крісло спікера, але з тріском програв, отримавши лише 22 голоси зі ста.

Ображений Леонід Грач здав мандат кримського депутата і подався до Києва, пообіцявши, що за три місяці повернеться, щоб у чесній боротьбі знову перемогти в окрузі №25. Однак, обіцянки своєї не виконав. Днями його прес-служба повідомила, що 1-й секретар Кримського рескому КПУ балотуватиметься до Верховної Ради автономії лише у тому випадку, якщо Верховний Суд України скасує попереднє рішення місцевого суду, оскільки, за словами товариша Грача, за нинішніх умов, будь-хто із зацікавлених сторін знову зможе оскаржити його реєстрацію. Водночас, екс-спікер повідомив, що у випадку сприятливого для нього рішення вищої судової інстанції, один з його соратників – кримських депутатів – складе свої повноваження і відкриє Леонідові Грачу дорогу до Верховної Ради Криму. Щодо останнього пасажу, то над ним у Криму вже просто сміються, згадуючи й інші обіцянки лідера кримських комуністів.

Тим часом прес-служба “Блоку Грача” розповсюдила звернення до виборців із попередженням про підступи ворогів. Приводом до цього став факт балотування в окрузі №25 Леоніда Грача – колишнього Папети, який змінив свої паспортні дані. Тепер “справжні” комуністи б'ють на сполох: цитую: «це раніше у казках існували такі явища, як «країна дурнів». Нинішня влада демонструє такі чудеса «техніки» і «моралі», що віриш: казка стала дійсністю”, кінець цитати. Втім, політичні супротивники теж дорікають комуністам, причому, не тільки тим, що їхній лідер не дотримався обіцянки, але й тим, що, ті декларуючи пролетарський інтернаціоналізм, на виборах вони підтримуватимуть націоналіста та українофоба Михайла Бахарєва, редактора відомої своєю ксенофобією газети “Кримская правда”. Але поки що кримський реском КПУ офіційно про це не повідомив.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
XS
SM
MD
LG