Доступність посилання

ТОП новини

Продовження історії з „подвійним громадянством” нардепа Гурвіца.


Петро Каландирець

Одеса, 6 серпня 2004 року - Незадовго до початку парламентських канікул депутати Верховної Ради України вирішили перевірити, чи має подвійне громадянство член фракції "Наша Україна," колишній мер Одеси Едуард Гурвіц. За українськими законами народні депутати можуть мати лише громадянство України. Інформацію про нібито ізраїльське громадянство Гурвіца у червні оприлюднив інтернет-сайт "Україна кримінальна". Сам депутат каже радіо "Свобода," що має докази, які доводять, що опубліковані документи - фальсифікація.


Після скандальних звинувачень Едуард Гурвіц надіслав запит до міністерства внутрішніх справ Ізраїлю. Народний депутат розповів радіо "Свобода," що отримав офіційну відповідь, з якої випливає, що паспорт, який йому приписали, насправді належить громадянці Ізраїля, яка назавжди виїхала з цієї країни ще у 1954 році. Подібне прізвище і схоже ім''я цієї жінки максимально полегшили працю тих, хто підробляв документи.

Едуард Гурвіц говорить, що до інформації про своє нібито „подвійне громадянство” він з самого початку поставився як до політичної провокації. Як сказав Гурвіц радіо "Свобода", „ діюча влада дискредитує себе кожним своїм кроком, і, щоб якимось чином врівноважити політичну ситуацію, змушена регулярно застосовувати різноманітну безсоромну брехню. Я навіть не дуже образився. По -перше, тому, що за свій вік я чув про себе чимало. А по - друге, якщо дружину Віктора Ющенка називають американською шпигункою, чому б єврею Гурвіцу не мати ізраїльське громадянство? Так, на всяк випадок. Я принципово, сказав далі Едуард Гурвіц, утримувався від коментарів на цю тему до того часу, поки не отримав у власні руки документи, які викривають фальсифікацію. Поясню це хоча б тим, що навіть деякі опозиційні народні депутати підтримали ініціативу депутатів провладних фракцій розібратися в цьому питанні”.

Едуард Гурвіц сподівається, що розслідування, яке проведуть співробітники відділу корупції ізраїльської поліції, виявить винних і розкриє механізм підробки документів у комп”ютері МВС Ізраїля. Водночас депутат не вірить у те, що навіть коли будуть відомі замовники та виконавці фальшування , це зацікавить правоохоронні органи України.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG