Доступність посилання

ТОП новини

ПЕРШИМ СВОЇМ УКАЗОМ ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ ЮЩЕНКО ПІДВИЩИТЬ МІНІМАЛЬНІ ЗАРПЛАТИ І ПЕНСІЇ ДО 423 ГРН.


Першим указом Президента України Віктора ЮЩЕНКА буде указ про підвищення мінімальних зарплат і пенсій до прожиткового мінімуму, а сам мінімум буде збільшено.

Як повідомили УНІАН у прес-службі Центрального виборчого штабу В.ЮЩЕНКА, кандидат у президенти України у вівторок завізував свої перші п’ять указів на посаді Президента України, які наберуть сили негайно після його вступу на пост глави держави. Ці документи було обговорено та затверджено під час зустрічі кандидата в Президенти з керівництвом його виборчої кампанії та експертами, які працюють над програмою перших 100 днів президента ЮЩЕНКА.

Першим – після прийняття відставки уряду Віктора ЯНУКОВИЧА – буде Указ "Про першочергові заходи з посилення соціального захисту громадян України".

Указ передбачає, що на 2005 рік буде законодавчо встановлено новий, підвищений прожитковий мінімум у 423 гривні (сьогодні він становить 362 гривні). Це компенсує громадянам зменшення реальних доходів від зростання цін, що відбулося внаслідок дій уряду В.ЯНУКОВИЧА, спрямованих на "купівлю" голосів виборців. Згідно з указом, законодавчо визначені мінімальна зарплата і мінімальна пенсія не можуть бути нижчими за прожитковий мінімум.

"Сьогодні мінімальна зарплата, яку уряд ЯНУКОВИЧА встановив під тиском "Нашої України" і то лише з 1 вересня 2004р., становить 237 гривень, – сказав В.ЮЩЕНКО. – Разові добавки до пенсії, встановлені урядом "під вибори", можуть бути в будь-який час ним же і відмінені, на їх фінансування в урядовому проекті Державного бюджету на 2005 рік коштів немає. Ми цього не допустимо. Я гарантую кожному пенсіонеру, що після моєї перемоги ті разові надбавки до пенсій, які вони зараз отримують, будуть узаконені і зафіксовані в кожній пенсійній книжці".

"І мінімальна зарплата, і мінімальна пенсія будуть встановлені у збільшеному розмірі законом, який новий уряд буде неухильно виконувати", – наголосив кандидат в Президенти.

УНІАН

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG