Доступність посилання

ТОП новини
11 Грудень 2018, Київ 08:26

В Україні почав діяти проект “Електронна служба допомоги експортерам третіх країн”.


Сергій Собуцький

Київ, 30 серпня 2005 - Європейська комісія почала в Україні новий етап реалізації проекту під назвою “Електронна служба допомоги експортерам третіх країн”.

Відтепер українські користувачі електронної служби можуть одержати детальну інформацію про вимоги ЄС та кожної окремої країни-члена ЄС щодо імпорту, а також дізнатися про поточний стан внутрішніх податків у ЄС. Служба надаватиме також інформацію щодо преференційних схем доступу до ринків ЄС та знайомитиме експортерів із процесом ввезення товарів до ЄС. Таким чином електронна служба допомагає виробникам третіх країн, включаючи Україну, повною мірою скористатися перевагами ринків європейських країн.

Тімо Хаммарен, голова відділу торгівлі та економіки Представництва ЄК в Україні:

“Будь-хто, хто цікавиться отриманням інформації про експорт своєї продукції до країн європейської спільноти, може лише зайти на наш сайт і отримати все необхідне - про ставки ввізних тарифів по конкретних видах продукції, вимоги до ліцензування і будь-які інші нормативні вимоги, які існують у країнах ЄС стосовно до імпорту товарів з інших країн”.

Електронна служба допомоги експортерам безкоштовно надає інформацію усім зацікавленим особам з лютого минулого року і не збирається зраджувати свої традиціям. Єдине, що хвилює представників ЄК у Києві, як швидше донести інформацію про започаткування такої послуги до українських підприємств. Адже, як зазначив Тімо Хамманен, хоча ЄС, частка якого у зовнішньоекономічному обороті України складає приблизно 30%, це її найбільший торговий партнер, українські підприємства не повністю використовують потенціал доступу до ринків ЄС.

На його переконання, діяльність служби допоможе Україні швидше інтегруватися в міжнародні економічні процеси. Тімо Хамманен також поінформував, що в ЄС щиро сподіваються на вступ України до СОТ ще до кінця нинішнього року, уже розробляють шляхи до створення зони вільної торгівлі з нею.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG