Доступність посилання

ТОП новини

Разумков: у парламенті немає «антиколомойських законопроєктів»


«Усі законопроєкти повинні бути не проти кого, а для. І для суспільства, для держави», – сказав спікер
«Усі законопроєкти повинні бути не проти кого, а для. І для суспільства, для держави», – сказав спікер

Голова Верховної Ради України заявляє, що у парламенті немає «антиколомойських законопроєктів» чи інших – спрямованих проти когось. Спікер сказав про це в інтерв’ю Радіо Свобода.

«Усі законопроєкти повинні бути не проти кого, а для. І для суспільства, для держави. Тому що, якщо ми будемо ухвалювати закони з позицією зробити комусь погано, то вони не зроблять нікому добре», – сказав Разумков.

Тому, за його словами, назва «антиколомойський», як називають закон про банки, не відповідає дійсності.

«Треба подивитися закон і зрозуміти, які позитивні, а іноді і спірні речі, які в ньому так само є. І тоді така назва відпаде так само», – сказав спікер.

Він також прокоментував проєкти постанов, що заблокували підписання згаданого законопроєкту.

«Там така ситуація. Якщо за дві доби після ухвалення законопроєкту вноситься постанова про скасування рішення Верховної Ради, вона розглядається, частіш за все, через декілька днів на пленарному засіданні після того, як буде розглянута регламентним комітетом. І Верховна Рада або підтримає цю постанову, або не підтримає. Як показує практика, такі постанови не підтримуються», – заявив Разумков.

Верховна Рада 13 травня ухвалила законопроєкт про банки, необхідний для затвердження нової програми з Міжнародним валютним фондом (МВФ).


За законопроєкт №2571-д «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності» в другому читанні та в цілому проголосували 270 народних депутатів.

Законопроєкт передбачає, що власники і колишні власники банку, інтереси яких були порушені через виведення фінансової установи з ринку, можуть отримати відшкодування збитку лише у грошовій формі. Визнання незаконним рішення про виведення банку з ринку не може бути підставою для його скасування.

Рішення Верховної Ради привітали країни Заходу.

Повністю інтерв’ю з головою Верховної Ради Дмитром Разумковим дивіться у програмі Радіо Свобода «Суботнє інтерв’ю» у суботу, 16 травня.

XS
SM
MD
LG