Доступність посилання

ТОП новини
24 Вересень 2018, Київ 05:27

Прибічники Путіна скуповують нерухомість у ЄС («СХЕМИ» | ВИПУСК №33)


Також у випуску: Кошторис мажоритарника | Обличчя влади: Олександра Павленко

Курс на Балтію

Публічна ненависть до європейських цінностей для декого з прибічників президента Росії Володимира Путіна виявилася подвійною грою. З одного боку, вони публічно засуджують політику Заходу, з іншого – скуповують нерухомість у європейських країнах. Цього разу ми разом з нашими латвійськими колегами проаналізували, хто ж зі впливових росіян за час після українського Майдану кинувся купувати квартири та будинки у Латвії – країні європейського союзу. Адже такі покупки ще й дають змогу отримувати посвідку на проживання – так звану золоту візу в Європу. Про це далі Олена Логінова.


Кошторис мажоритарника

Скільки коштує стати народним депутатом-мажоритарником? Скільки грошей йде у кандидата на передвиборну кампанію? Це має бути відображено у звітах, які всі кандидати зобов’язані законом подати у виборчу комісію. ЦВК таки опублікувало цю інформацію, але не повністю. Хто дав гроші на кампанію та на що вони були витрачені – ці деталізовані дані мають зберігатись у місцевих архівах кожного населеного пункту. Сергій Андрушко вирушив у архіви, щоб знайти там дані про те, хто спонсорував на останніх парламентських виборах мажоритарників та подивитись, як нардепи виконують закон.

Обличчя влади: Олександра Павленко

Міністерство охорони здоров’я – хто керує цим відомством, рішення якого позначаються на житті кожного українця? Головою МОЗ призначено грузина Олександра Квіташвілі, а хто працює його першим заступником? Олександра Павленко, до цього вона обиралася у Раду за округом у Києві від Блоку Порошенка. Наш журналіст Максим Савчук, досліджуючи кар’єрний шлях пані Павленко, виявив, що заступник міністра охорони здоров'я порушує антикорупційне законодавство: суміщає посаду члена Кабінету міністрів з адвокатською діяльністю, не зупинивши, як того вимагає закон, свою адвокатську ліцензію. Чому закон не один для всіх, і чи може адвокат провадити політику у сфері медицини? Розбирався Максим Савчук.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG