Доступність посилання

ТОП новини

Ніна Карпачова вилетіла до Оману


На борту літака, що взяв курс на порт Салала, разом з Омбудсманом перебувають лікарі, представники Центру медицини катастроф, психологи, юристи-експерти.

У неділю, 20 липня, чартерним авіарейсом до Оману вилетіла спеціальна робоча група на чолі з Уповноваженою Верховної Ради України з прав людини Ніною Карпачовою, щоб зустріти звільнених із піратського полону моряків судна «Леманн Тімбер» та надати їм першу допомогу.

Прибуття судна в оманський порт Салала очікується в ніч з неділі на понеділок.

Як повідомили у прес-службі Уповноваженої, на борту літака, що взяв курс на порт Салала, разом з Омбудсманом перебувають лікарі, представники Центру медицини катастроф, психологи, юристи-експерти.

Після прибуття до Оману фахівці проведуть необхідне медичне обстеження всіх постраждалих моряків, забезпечать їм кваліфікований правовий захист, а також доправлять екіпажу медикаменти, мінеральну воду, продукти харчування, одяг, взуття.

Н. Карпачова вручить штурману «Леманна Тімбера» естонцю Ардо Каллє пакунок від співробітників Посольства Естонської Республіки в Україні.

Пірати Сомалі 8 липня звільнили в обмін на викуп захоплений 28 травня в Аденській затоці біля узбережжя Сомалі німецький суховантаж.

Екіпаж судна налічує 15 осіб. Капітан – громадянин Росії, у складі команди четверо громадян України, один громадянин Естонії і дев'ять громадян М’янми.

11 липня на судні вийшла з ладу одна з турбін головного двигуна і воно лягло в дрейф. У районі дрейфу довгий час зберігалася штормова погода. 15 липня суховантаж узяли на буксир і направили в порт Салала.

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG