Доступність посилання

ТОП новини
18 Січень 2019, Київ 12:37

Рак, СНІД і вода на Марсі


Виявляється, зріст сам по собі – це далеко не мирна категорія. В ньому переховується досить небезпечний заряд. Американська газета «Нью-Йорк Таймз» розкрила одну з таємниць зросту з висновком, що у високих жінок істотно збільшується ризик ракових захворювань. Авторами цього відкриття стали дослідники британського університету в Оксфорді. Вони дослідили загалом 1 мільйон 200 тисяч жінок, із них 97 тисяч ракових випадків.

Дослідники спостерігали за пацієнтками в середньому трохи більше як 9 років. Учені зафіксували, що після зросту 152 сантиметри кожні наступні десять сантиметрів збільшували ризик ракових захворювань на 16 відсотків. Загальна картина чітко визначила, що у жінок, вищих за 170 сантиметрів, набагато більше небезпеки отримати ракове захворювання, ніж у жінок зростом у 150 сантиметрів.

Аналіз загалом стосувався 17 різновидів раку, але статистично найбільш важливими виявилися 10 типів ракового захворювання. Серед них, насамперед, рак грудей, шлунка, шкіри, як також лейкемія і злоякісна меланома.

Збільшену схильність високих жінок до раку в порівнянні із жінками меншого зросту вчені пояснюють відповідно збільшеним кількісним складом клітин, які можуть бути вражені раковим захворюванням. У цьому зв’язку вчені не виключають, що хоча дослідження обмежилось лише жінками, подібна ситуація стосується і чоловічої статі.

На підтвердження своїх висновків британські науковці звернулися до результатів подібних досліджень в минулому щодо зв’язку зросту з збільшенням ракових ризиків. Такі дослідження вже проводилися раніше в Азії, Європі і Північній Америці.

Провідна дослідниця Оксфордської групи Джейн Ґрін вважає, що отримані результати ще раз підтверджують певну спільність розвитку різних типів ракових захворювань незалежно від різновидів ризику і демографічних відмінностей.

У країнах ісламу наступає СНІД

Посилаючись на дослідників філії медичного коледжу Вейл Корнелл у Катарі, американська газета «Нью-Йорк Таймз» повідомляє, що істотно зросла кількість захворювань на СНІД y багатьох країнах мусульманського світу. Все це відбувається в атмосфері релігійної нетерпимості і страху перед можливим тюремним покаранням, а відтак і стратою.

Згідно з дослідженням, щонайменше від двох до трьох відсотків чоловіків у регіоні є гомосексуалістами. Серед водіїв, в’язнів і безпритульних дітей спостерігається особливо високий відсоток захворювання на СНІД. Дослідження, зокрема, згадує насамперед такі густонаселені мусульманські країни, як Пакистан і Єгипет.

У спробах подолати епідемічне поширення СНІДу деякі мусульманські країни запроваджують у законодавство обов’язкове тестування на СНІД для дозволу на реєстрацію шлюбів, а також на отримання робочих віз для трудових мігрантів.

Унаслідок наявних релігійних табу дуже важко отримати від урядів мусульманських країн достовірні статистичні дані про деякі аспекти охорони здоров’я. Так, наприклад, міжнародні організації охорони здоров’я свідчать, що в мусульманських країнах спостерігається найбільший у світі рівень дефектів серед новонароджених дітей. Однією з основних причин є традиційна підтримка мусульманських шлюбів між двоюрідними родичами, чому місцеві уряди воліють ніяк не перешкоджати.

Вода на Марсі – ознака життя?

Тим часом відірвемось від земних проблем і страхіть, щоб звернути увагу на вищу матерію. Світові засоби інформації не припиняють повідомляти про те, що групі американських учених нарешті вдалося отримати переконливі докази присутності води на Марсі. Про це, зокрема, пише газета «Вашингтон Пост».

Учені наполягають, що вода як така є дуже важливою ознакою існування життя, за чим уже десятиліттями, якщо не століттями, полюють учені на усіх космічних напрямках, сподіваючись віднайти паралельні до Земної кулі життєві світи.

З віднайденням води на Марсі ми вже істотно наблизились до наших побратимів у відкритому небі. Честь і хвала! Якщо ми так наполегливо їх шукаємо, то можна припускати , що і вони шукають нас…

Ваша думка

Показати коментарі

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
Loading...

Recommended

XS
SM
MD
LG