Доступність посилання

ТОП новини
19 Грудень 2018, Київ 03:11

США вчать українських військових застосовувати нові системи озброєння – Army.mil


Українські та американські військовослужбовці під час спільних навчань «Rapid Trident 2016» на Яворівському полігоні, 4 липня 2016 року

Новий центр бойової підготовки було організовано за сприяння національної гвардії Каліфорнії на Заході України, повідомляє видання американської армії Army.mil. Це дозволить краще підготувати українські підрозділи до надання адекватної відповіді сепаратистам на Донбасі, а також до використання сучасних видів озброєння.

Новий центр розташований у Яворові разом з Міжнародним центром миротворчості та безпеки, пише Army.mil. «В Яворові – потужний тренувальний майданчик, тому база була в наявності», – сказав командувач бойового підрозділу 79-ї піхотної бригади США полковник Нік Дукич, який ініціював створення центру після того, як в 2015 році з 54 військовослужбовцями відвідав Україну в рамках 24-річної програми партнерства національних гвардій України та США.

Дукич високо оцінив готовність українських наземних військ: «На рівні бригад, вони – видатні. Вони здатні утримувати оборону, починати інтеграцію нових систем озброєння і виправляти деякі прогалини логістики, які ці бригади мали після прибуття на Донбас. Я бачу, що Збройні сили України стають сильнішими з кожним днем – з точки зору логістики, обороноздатності, та розбудови потужностей».

55-денна програма навчання проводиться на ротаційній основі і включає особисті та групові тренування, з наголосом на лідерських якостях, роботі в команді, синхронізації використання бойової зброї, напрацювання взаємодії.

Після таких ротацій українські підрозділи повертаються до бою. Через 60-90 днів солдатів з кожної ротації опитують стосовно ефективності навчання. «З опитувань ми дізнаємось, які нові прийоми застосовує ворог, щоб дізнатись, як можна адаптувати тренування», – повідомляє Дукич.

Фінансування української армії було занедбане понад 20 років, але країна мобілізує свою оборонну промисловість, залучає нові можливості і зосереджується на розвиткові офіцерського та сержантського складу, відзначає Army.mil. «Вони наздоганяють, одночасно беручи участь в конфлікті», – зазначає Дукич.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG