Доступність посилання

ТОП новини

Парламентська хроніка дня


Парламентська хроніка дня

Київ, 21 червня 2001 - Сьогодні народні депутати ухвалили Бюджетний кодекс України із пропозиціями президента. Також ухвалено у цілому Бюджетну резолюцію на 2002 рік.

За Бюджетну резолюцію на наступний рік проголосували 261 народний депутат із 418 присутніх у залі. “Проти” виступили фракції комуністів та соціалістів. Бюджетна резолюція передбачає раціональну податкову політику, що базуватиметься на зниженні податкового тиску. Також передбачено фінансову автономію регіонів. Щодо заощаджень громадян, то ця стаття є “захищеною” в Бюджетній резолюції, тобто вона перебуватиме під особливим контролем держави.

Сьогодні на сесії Верховної Ради також ухвалено у цілому довгоочікуваний проект Закону “Про внесення змін до Закону України “Про судоустрій”.

Законопроект ухвалено 266 голосами. “Проти” голосувала фракція Руху та комуністи, які на знак протесту окупували трибуну Верховної Ради. За словами лідера комуністів Петра Симоненка, законопроект про судоустрій роздали лише сьогодні вранці і в депутатів не було найменшої можливості його опрацювати.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG