Тим часом, Закон України про вибори до Верховної Ради і досі не підписаний Президентом держави, який на зустрічі з журналістами з регіональних засобів інформації заявив, що ще не вирішив – чи підпише він взагалі цей закон. На цій же зустрічі з пресою, про яку розповідає інтернет-видання “Українська правда”, Л.Кучма застеріг прем”єр-міністра Анатолія Кінаха, аби той не втягувався в політику. “Якщо він вдариться в політику – тоді гаплик Кабінетові міністрів”, - наголосив голова держави.
Не зважаючи на відсутність необхідної законодавчої бази, охочі сісти в крісла майбутнього парламенту вже розпочали передвиборчий марафон в регіонах України. Так, останнім часом до Одеси приїздили керівники кількох політичних партій, зокрема Народно-демократичної партії, Партії зелених, “Яблука”, Народного руху України. Про те – що лідери цих партійних структур обіцяли одеситам розповідає газета “Голос України” у статті “Гонитва за голосами розпочалася з півдня”.
А ось газета “Україна молода” порушує на своїх шпальтах освітянські проблеми. У матеріалі “Школа не по зубах” кореспондент часопису наголошує на передчасності і непродуманості введення в школах 12-ти річного навчання, зокрема, й через те, що в шість років, коли малюк повинен йти до школи, хребет дитини ще не в змозі витримувати кілька щоденних сорокап’ятихвилинок за партою.
Від сьогодення до минувщини повертає газета “Правда України”, яка зауважує, що в історії України багато подій, котрі тлумачаться далеко не однозначно. До таких подій дописувач газети зараховує і вересень1939 року, котрий зіграв свого часу ролю об”єднавчого фактора для України, і, водночас, розставив українців по різні боки барикад. На сьогодні для декого вересень 39-го лишається святом воз”єднання, а для інших – початком братовбивчого протистояння. З деякими подробицями тих подій можна ознайомитися в матеріалі “Золотий вересень” з відтінком часу, або Польща та Україна на карточному столі Гітлера і Сталіна”.