Доступність посилання

ТОП новини

Зелений Рух Миколаївщини знову б»є на сполох. Екологів надзвичайно турбує екологічна ситуація в регіоні та плани добудови Ташлицької ГАЕС


Зелений Рух Миколаївщини знову б»є на сполох. Екологів надзвичайно турбує екологічна ситуація в регіоні та плани добудови Ташлицької ГАЕС

Київ, 27 вересня 2001 - За словами заступника голови громадської організації “Зелений Рух” Олександра Малицького – влада на Миколаївщині нічого не робить для збереження природнього навколишнього середовища, вдається до порушення чинного Законодавства у прагненні прорвати блокаду яка виникла під час ініціювання протестів проти добудови екологічно небезпечного об”єкту – Ташлицької ГАЕС.

Олександр Малицький далі продовжив:

“Всі експертизи, починаючи з 1988 року і закінчуючи нинішнім днем, були тільки негативні. Але, зараз робиться спроба вдатися до сумно відомої колективної безвідповідальності. Влада згори тисне на Миколаївську облдержадміністрацію, а вона побоюється самостійно визначитися і поставити остаточний підпис. Тому вона вдалася до таких методів як “Громадські слухання”. Саме їхні учасники мають погодитися з добудовою Ташлицької ГАЕС.

Для того щоби це погодження було гарантоване – Громадські слухання проходять у закритому режимі, у сесійному залі приміщенні обласної Ради. Від екологів буде представлено 20 осіб, за умови що в залі є триста місць. Решта буде люди або байдужі, або невірно поінформовані, або навіть слухняні. Саме вони можуть проголосувати за добудову Ташлицької ГАЕС і заповнення Олександрійського водосховища”.

Ігор Столяров: Ви певно пригадуєте про екологічну ситуацію, катастрофу у Первомайському районі Миколаївської області. Яким там є стан нині?

Олександр Малицький: Сьогодні однозначно сказати про те чи покращилася, чи погіршилася ситуація, чи може залишилася на попередньому рівні – неможливо. Батьки потерпілих дітей говорять, що з карток хворих дітей повиривали сторінки де було записано щось незручне, і було записано інше.

Сьогодні це елементарно робиться.

Є данні, що прояви хвороби у Первомайському районі тривають Або медицина знесилена, або не може сказати правду”.

Боротьба між екологами та владою на Миколаївщині триває.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG