Олександр Малицький далі продовжив:
“Всі експертизи, починаючи з 1988 року і закінчуючи нинішнім днем, були тільки негативні. Але, зараз робиться спроба вдатися до сумно відомої колективної безвідповідальності. Влада згори тисне на Миколаївську облдержадміністрацію, а вона побоюється самостійно визначитися і поставити остаточний підпис. Тому вона вдалася до таких методів як “Громадські слухання”. Саме їхні учасники мають погодитися з добудовою Ташлицької ГАЕС.
Для того щоби це погодження було гарантоване – Громадські слухання проходять у закритому режимі, у сесійному залі приміщенні обласної Ради. Від екологів буде представлено 20 осіб, за умови що в залі є триста місць. Решта буде люди або байдужі, або невірно поінформовані, або навіть слухняні. Саме вони можуть проголосувати за добудову Ташлицької ГАЕС і заповнення Олександрійського водосховища”.
Ігор Столяров: Ви певно пригадуєте про екологічну ситуацію, катастрофу у Первомайському районі Миколаївської області. Яким там є стан нині?
Олександр Малицький: Сьогодні однозначно сказати про те чи покращилася, чи погіршилася ситуація, чи може залишилася на попередньому рівні – неможливо. Батьки потерпілих дітей говорять, що з карток хворих дітей повиривали сторінки де було записано щось незручне, і було записано інше.
Сьогодні це елементарно робиться.
Є данні, що прояви хвороби у Первомайському районі тривають Або медицина знесилена, або не може сказати правду”.
Боротьба між екологами та владою на Миколаївщині триває.