Доступність посилання

ТОП новини

В Старокиївському райсуді Києва розпочався попередній судовий розгляд по справі 19 членів УНА-УНСО, яких звинувачують в організації масових заворушень 9 березня


В Старокиївському райсуді Києва розпочався попередній судовий розгляд по справі 19 членів УНА-УНСО, яких звинувачують в організації масових заворушень 9 березня

Київ, 9 жовтня 2001 - Десята тридцять ранку. Старокиївський райсуд столиці. У дворі - близько п’ятдесяти членів УНА-УНСО з плакатами і прапорами скандують гасла на підтримку дев’ятнадцятьох заарештованих колег.

Цю саму картину можна було спостерігати тут же вранці 2 жовтня. У цей день мало відбутися перше засідання суду над дев’ятнадцятьма членами УНА-УНСО, котрих звинувачують в організації сутичок між опозицією і правоохоронцями 9 березня. Перше судове засідання було зірване, оскільки присутні відмовилися залишити переповнене приміщення суду. Сьогодні події розгорталися за дещо іншим сценарієм. Щоб запобігти скупченню людей у залі, міліція пропускала лише учасників процесу і їхніх родичів. Останніми у приміщення суду потрапили представники засобів масової інформації.

На початку судового засідання заарештовані УНСО-вці попросили відвід прокурору Олександру Кузовкіну через його некомпетентність і упередження ставлення до ув’язнених. Олександр Кузовкін у свою чергу попросив відсторонити від процесу захисника депутата Віктора Шишкіна, оскільки за законом народний обранець не має права займатися адвокатською діяльністю. Суддя Іван Волик не підтримав заяву прокурора і виніс рішення допустити Віктора Шишкіна до захисту обвинувачених на підставі рішення Конституційного суду.

Суд над молодими людьми триває. Радіо “Свобода” інформуватиме своїх слухачів про перебіг подій навколо справи УНСО-вців.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG