Доступність посилання

ТОП новини

У середу до російської столиці прибуває італійський прем’єр-міністр Сильвіо Берлусконі


У середу до російської столиці прибуває італійський прем’єр-міністр Сильвіо Берлусконі

Москва, 24 жовтня 2001 – Сильвіо Берлусконі має такий порядок денний офіційних зустрічей – переговори з Владіміром Путіним, також зустрітися з Міхаїлом Касьяновим. Тематика переговорів прем’єр-міністра Італії в Москві – боротьба з міжнародним тероризмом, ситуація у кризових точках світу, ситуація на Близькому Сході, воєнна акція Сполучених Штатів проти екстремістського руху Талебан. Йтиметься також про економічні відносини Європейського Союзу і Російської федерації.

В Європі усвідомлюють, що підтримка у Росії антитерористичної акції США та інших західних країн пов’язана також із зацікавленістю російського сторони у більш серйозній економічній і політичній співпраці з Європейським Союзом. Сильвіо Берлусконі, як відомо, вже цими місяцями зустрічався з російським президентом Путіним. Він спеціально затримався у Німеччині, де перебував президент Росії, щоб провести з ним важливу зустріч, на якій обговорювали ситуацію у світі після атаки на Сполучені Штати 11 вересня. І ось новий офіційний візит Сильвіо Берлусконі до російської столиці.

Це перший такий візит по тому, як відомий італійський політик і бізнесмен повернувся до влади в Італії. Не всі в Європі схвалюють той склад уряд, який сформував Берлусконі після цієї перемоги. Таким чином, італійському прем’єрові варто знову довести, що його зовнішня політика є ефективною, і він може розраховувати, з одного боку, на підтримку Росії, з іншого – запропонувати і своє посередництво у відносинах між Російською федерацією та Європейським Союзом.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG