Доступність посилання

25 Листопад 2017, Київ 13:47

“Опель” відкриває новий завод


“Опель” відкриває новий завод

Німеччина, 6 лютого 2002 – Найсучасніший у світі автомобілебудівний завод офіційно відкрито в німецькому містечку Рюссельсгайм. Його збудував німецький концерн “Опель” – дочірнє підприємство американського велетня “Дженерал моторс”.

Концерн “Опель” інвестував у новий завод 750 мільйонів євро. “Жодна інша німецька автомобілебудівна компанія не вклала стільки грошей у створення нових виробничих потужностей”, – наголосив голова правління компанії “Опель” Карл-Петер Форстер.

Менеджери цього концерну сподіваються, що пуск в дію нового заводу допоможе підвищити якість його продукції. Адже останнім часом концерн нерідко потрапляв під вогонь критики саме через проблеми з якістю. Тепер на заводі в Рюссельсгаймі діє принцип, який не дозволяє допускати жодної помилки. Так, працівники кожної ділянки виробничого процесу зобов’язані повертати продукцію назад, якщо вони помітили якісь недоліки, які було допущено під час попередньої роботи. Якщо виправити помилку вже не можливо, то кожний працівник навіть має можливість зупинити весь виробничий процес.

На новому заводі у Рюссельсгаймі створено близько шести тисяч робочих місць. Його цехи оснащено найсучаснішим високотехнологічним обладнанням. Потужність заводу становить 270 тисяч автомобілів на рік. У Рюссельсгаймі випускатиметься нова модель автомобіля “Опель Вектра”.

Керівництво концерну зараз намагається виправити недоліки не лише з якістю. Занадто довго “Опель” чекав із розробкою та випуском новинок, тому попит на його продукцію останнім часом помітно скоротився. Незважаючи на те, що такі бестселери, як “Зафіра”, “Астра”, “Омега” вже давно застаріли, чогось нового так і не було запропоновано. За словами голови правління компанії Карла-Петера Форстера, тепер протягом наступних п’яти років “Опель” має намір кожні шість місяців представляти нову модель. Тим часом через проблеми зі збутом концерн був змушений тимчасово зупинити конвейер на своєму заводі в місті Айзенах.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
XS
SM
MD
LG