Доступність посилання

ТОП новини

Команда Куницина проти блоку Грача


Команда Куницина проти блоку Грача

Симферополь, 13 лютого 2002 - Кримський передвиборчий блок “Команда Куницина” висунув своїх представників у 60 виборчих округів автономії. Ще в 20 – “Команда Куницина” підтримуватиме своїх політичних союзників. А головними опонентами на виборах до кримського парламенту лідер блоку Сергій Куницин вважає місцевих комуністів.

Головна боротьба за місця у Верховній Раді Криму розгорнеться між передвиборчими об’єднаннями “Команда Куницина” і “Блок Грача”, - такі прогнози робить сьогодні більшість кримських засобів масової інформації. Першим – ще два тижні тому – оприлюднив та оформив свій блок спікер місцевого парламенту, комуніст Леонід Грач. Цього тижня екс-прем’єр, народний демократ Сергій Куницин оголосив про остаточне оформлення “Команди Куницина”, яка висунула, або підтримує кандидатів у депутати в понад 80-ти виборчих округах зі ста.

Зустрічаючись у вівторок з журналістами, пан Куницин заявив, що налаштований лише на перемогу. Він каже що його передвиборчий блок уже визначився із політичними супротивниками: “Головний наш опонент в Криму – це комуністи і блок Леоніда Грача”.

За словами Сергія Куницина, такі його дії аж ніяк не означають якогось розколу в кримському відділенні виборчого блоку “За єдину Україну”. Він переконаний, що створення “Команди Куницина”, куди увійшли переважно представники НДП, посилить “За ЄдУ” на виборах до кримського парламенту. Сергій Куницин також повідомив, що його передвиборче об’єднання готове до компромісів з іншими нелівими політичними силами, щоб не допустити до влади в Криму місцевих комуністів. За його словами, “Команда Куницина” уже проводить консультації з Громадським комітетом “Прозора влада” впливового кримського бізнесмена Андрія Сенченка і з Меджлісом кримськотатарського народу.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG