Доступність посилання

ТОП новини

В Ізраїлі відкрито Інститут лідерства та демократії, що його заснував колишній репатріант з України, а фінансує – Європейський Союз


В Ізраїлі відкрито Інститут лідерства та демократії, що його заснував колишній репатріант з України, а фінансує – Європейський Союз

Єрусалим, 13 лютого 2002 – У Тель-Авіві цими днями почав працювати Інститут лідерства та демократії. Фінансує цю нову громадську установу Євросоюз, який бажає допомогти репатріанській молоді, що походить з країн СНД, стати ізраїльськими політиками та журналістами. На чолі Інституту стоїть його засновник – ізраїльський парламентар Роман Брофман, що репатріювався 20 років тому з України. Викладають в Інституті відомі ізраїльські вчені в галузі політології та суспільних наук, а таокж провідні журналісти країни. Працюють там і досвідчені англомовні дорадники, які цікавляться всім, що діється у репатріанській російськомовній громаді.

На курс лідерів набирають людей активних у віці від 25 ти 40 років, не обов’язково пов’язаних з політикою. Журналістів набирають серед тих, хто вже працює в російськомовній пресі або закінчив університетський факультет журналістики. Після курсу в Інституті лідерства та демократії журналісти пройдуть довготривале стажування в івритських засобах масової інформації. Приблизно половина з них буде стажуватися в газеті Гаарез, інші на радіо та телебаченні. Планують почати видання нової газети російською мовою.

Випускники Інституту лідерства і демократії одержать необхідну підготовку для активної участи в політичному житті країни. Таким чином, засновники Інституту хочуть досягти більш широкого представництва репатріантів з країн СНД в ізраїльському парламенті, а також в державному апараті, муніципальних органах та засобах масової інформації. Причому політичні діячі та журналісти, підготовлені Інститутом, будуть мати відповідні високу кваліфікацію та широкий світогляд.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG