Доступність посилання

ТОП новини

В Ізраїлі відкрито Інститут лідерства та демократії, що його заснував колишній репатріант з України, а фінансує – Європейський Союз


В Ізраїлі відкрито Інститут лідерства та демократії, що його заснував колишній репатріант з України, а фінансує – Європейський Союз

Єрусалим, 13 лютого 2002 – У Тель-Авіві цими днями почав працювати Інститут лідерства та демократії. Фінансує цю нову громадську установу Євросоюз, який бажає допомогти репатріанській молоді, що походить з країн СНД, стати ізраїльськими політиками та журналістами. На чолі Інституту стоїть його засновник – ізраїльський парламентар Роман Брофман, що репатріювався 20 років тому з України. Викладають в Інституті відомі ізраїльські вчені в галузі політології та суспільних наук, а таокж провідні журналісти країни. Працюють там і досвідчені англомовні дорадники, які цікавляться всім, що діється у репатріанській російськомовній громаді.

На курс лідерів набирають людей активних у віці від 25 ти 40 років, не обов’язково пов’язаних з політикою. Журналістів набирають серед тих, хто вже працює в російськомовній пресі або закінчив університетський факультет журналістики. Після курсу в Інституті лідерства та демократії журналісти пройдуть довготривале стажування в івритських засобах масової інформації. Приблизно половина з них буде стажуватися в газеті Гаарез, інші на радіо та телебаченні. Планують почати видання нової газети російською мовою.

Випускники Інституту лідерства і демократії одержать необхідну підготовку для активної участи в політичному житті країни. Таким чином, засновники Інституту хочуть досягти більш широкого представництва репатріантів з країн СНД в ізраїльському парламенті, а також в державному апараті, муніципальних органах та засобах масової інформації. Причому політичні діячі та журналісти, підготовлені Інститутом, будуть мати відповідні високу кваліфікацію та широкий світогляд.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG