Доступність посилання

ТОП новини

Помста Леоніда Грача


Помста Леоніда Грача

Симферополь, 26 лютого 2002 - Голова Верховної Ради Криму Леонід Грач помстився своїм політичним супротивникам. В ніч на середу Центральна виборча комісія Криму, контрольована спікером, зняла з реєстрації близько 30 кандидатів у депутати кримського парламенту, які представляють опозиційні комуністам політичні сили.

Серед тих, кого Виборчком АРК зняв з реєстрації – впливові кримські політики Сергій Куницин, Андрій Сенченко, Сергій Веліжанський, Ільмі Умеров, Анатолій Гриценко та інші, зокрема,Тетяна Красикова, довірена особа якої через суд домоглася припинення реєстрації кримського спікера Леоніда Грача. За словами голови Виборчкому Криму Івана Полякова, приводом для такого рішення стало або не правильне оформлення документів, або ж відсутність заяви про складення держслужбовцями своїх повноважень на час виборчої кампанії.

Таким чином, Леонід Грач показав, що він може дестабілізувати громадського-політичну ситуацію в автономії не тільки розігруючи російську карту і виводячи людей на вулицю. На його думку, загроза зриву виборів мала б вплинути на позицію офіційного Києва щодо цього передвиборчого конфлікту. У середу кримський спікер на мітингу на його підтримку відверто погрожував зірвати в Криму майбутні вибори:

“Вибори в Криму відбудуться тоді, коли в них братиме участь як кандидат у депутати Грач та його блок. У нас достатньо сил, щоб закликати усіх кримчан, щоб 31 березня не прийти на дільниці, на жодні вибори – ні до парламенту держави, ні до парламенту АРК. І ми це зробимо!” – заявив Леонід Грач.

Його головний політичний опонент екс-прем’єр Сергій Куницин тим часом вважає, що рішення Виборчкому Криму абсолютно незаконне, оскільки, згідно з чинним законодавством, зняти з реєстрації кандидата можна лише за рішенням суду. Що й було зроблено на прикладі Леоніда Грача. Водночас, пан Куницин, якого Центрвиборчком Криму поряд з іншими опозиційними комуністам політиками зняв з реєстрації, заявив в інтерв’ю Радіо “Свобода”, що лідер кримських комуністів Леонід Грач таким чином намагається загострити та інтернаціоналізувати ситуацію в Криму і зірвати вибори до парламенту автономії.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG