Доступність посилання

ТОП новини

Народний депутат України Лілія Григорович відвідала Миколаїв


Народний депутат України Лілія Григорович відвідала Миколаїв

Одеса, 28 березня 2002 - У Миколаєві з одноденним робочим візитом побувала народний депутат України Лілія Григорович. Вона мала багато зустрічей з виборцями і провела прес-конференцію для регіональних журналістів.

Лілія Григорович переконана, що у всіх областях України виборча кампанія блоку “Наша Україна” є під номером один. Мова йде про “високий рейтинг усенародної довіри. Владі це не до вподоби. А тому виборчу кампанію 2002 року не даремно було названо найбруднішою за десятилітню історію незалежності України.

Влада Миколаївщини мало чим відрізняється від інших регіонів України у питанні протистояння з опозиційними блоками та партіями. Одночасно, Миколаївщина відома своїм високим, як для південного регіону України, рейтингом голосів за національно-демократичні, праві державницькі сили”.

Лілія Григорович переконана, що підтримку національно-демократичні партії одержать у Миколаївській та Одеській областях і у березні 2002 року.

І це незважаючи на великий спротив владних чиновників у всіх регіонах України:

“Я мала би сказати, що ситуація в Україні в цілому, стосовно блоку “Наша Україна”, є однаковою. Якщо на Миколаївщині ми маємо такого гарного голову Народного Руху України як Юрій Діденко і налагоджено механізми праці, то очевидно на Одещині такої політичної структури не вистачає”.

І ще.

За вказівкою владних чиновників у Миколаєві і далі відмовляються друкувати газету “Український Південь”. Якщо раніше заважало перевантаження друкарень, то нині друкарська машина просто зіпсувалася, до дня голосування 31 березня звичайно ж...

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG