Доступність посилання

ТОП новини

Народний депутат України Лілія Григорович відвідала Миколаїв


Народний депутат України Лілія Григорович відвідала Миколаїв

Одеса, 28 березня 2002 - У Миколаєві з одноденним робочим візитом побувала народний депутат України Лілія Григорович. Вона мала багато зустрічей з виборцями і провела прес-конференцію для регіональних журналістів.

Лілія Григорович переконана, що у всіх областях України виборча кампанія блоку “Наша Україна” є під номером один. Мова йде про “високий рейтинг усенародної довіри. Владі це не до вподоби. А тому виборчу кампанію 2002 року не даремно було названо найбруднішою за десятилітню історію незалежності України.

Влада Миколаївщини мало чим відрізняється від інших регіонів України у питанні протистояння з опозиційними блоками та партіями. Одночасно, Миколаївщина відома своїм високим, як для південного регіону України, рейтингом голосів за національно-демократичні, праві державницькі сили”.

Лілія Григорович переконана, що підтримку національно-демократичні партії одержать у Миколаївській та Одеській областях і у березні 2002 року.

І це незважаючи на великий спротив владних чиновників у всіх регіонах України:

“Я мала би сказати, що ситуація в Україні в цілому, стосовно блоку “Наша Україна”, є однаковою. Якщо на Миколаївщині ми маємо такого гарного голову Народного Руху України як Юрій Діденко і налагоджено механізми праці, то очевидно на Одещині такої політичної структури не вистачає”.

І ще.

За вказівкою владних чиновників у Миколаєві і далі відмовляються друкувати газету “Український Південь”. Якщо раніше заважало перевантаження друкарень, то нині друкарська машина просто зіпсувалася, до дня голосування 31 березня звичайно ж...

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG