Доступність посилання

ТОП новини

Президент України направив парламентаріям щорічне послання


Президент України направив парламентаріям щорічне послання

Київ, 31 травня 2002 - Президент України Леонід Кучма направив до Верховної Ради щорічне Послання про внутрішнє і зовнішнє становище України у 2001 році . Народні депутати також отримали Послання Президента до Верховної Ради про концептуальні засади стратегії економічного та соціального розвитку України на 2002-2011 роки , яке має назву «Європейський вибір».

У своєму посланні до парламентаріїв , яке стосується внутрішнього та зовнішнього становища України у 2001 році, глава держави наголошує, що він виступає за тісну співпрацю між законодавчою та виконавчою гілками влади, оскільки це є запорукою соціально-економічного розвитку країни та добробуту громадян.. Ключовим моментом останніх років глава держави називає подолання тривалої економічної кризи, стабільності грошової одиниці, покращення життя населення та високі темпи економічного зростання.

У посланні зазначається, що Верховна Рада, кабмін, та місцеві органи влади мають забезпечити необхідні передумови для закріплення позитивних зрушень, які відбулися за останні роки. 2001 рік Президент назвав першим роком принципових якісних зрушень.

Основний зміст нової економічної стратегії глава української держави бачить у створенні передумов для набуття спочатку асоційованого, а згодом і повного членства у Європейському Союзі.

У посланні «Європейський вибір» , концептуальні засади стратегії економічного та соціального розвитку України на 2002 – 2011 роки, зазначається, що завдання нового етапу розвитку України складніші й масштабніші. Найважливішими етапами цього періоду Президент України називає створення умов для вступу України до Євросоюзу, забезпечення сталого економічного зростання, утвердження інноваційної моделі розвитку, соціальна переорієнтація економічної політики тощо.

Серед важливих завдань державної політики глава держави називає також подолання корупції та тінізації економіки, державну підтримку малого підприємництва , та зміцнення позицій приватної власності. Президентське послання народні депутати отримали 30 травня. Однак з датою слухання й виступом Президента перед парламентаріями наразі нічого не відомо. Голова Верховної Ради Володимир Литвин повідомив , що мав розмову з Президентом України щодо його виступу, і останній пообіцяв визначити дату виступу з урахуванням свого робочого графіку.

Тим часом опозиційні політики висловлюють переконання, що глава держави побоїться виступити у парламенті з посланням.

Нагадаємо, що 28 травня депутати ухвалили порядок денний першої сесії парламенту 4-го скликання, відповідно до якого відразу після обрання Голови ВР парламент має заслухати послання глави держави.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG