Доступність посилання

ТОП новини

Мільйонна українська громада Канади вже готова допомагати українським спортсменам, які приїдуть завойовувати медалі для України на зимових Олімпійських іграх 2010 року


Мирослава Гонгадзе Мільйонна українська громада Канади вже готова допомагати українським спортсменам, які приїдуть завойовувати медалі для України на зимових Олімпійських іграх 2010 року

Вашингтон, 3 липня 2003 – Учора міжнародний Олімпійський комітет на засіданні в Празі ухвалив рішення про проведення зимових Олімпійських ігор-2010 у Ванкувері, в Канаді. Мільйонна українська громада Канади вже готова допомагати українським спортсменам, які приїдуть завойовувати медалі для України.

Українці Канади були задоволені рішенням Олімпійського комітету. Для Канади проведення Олімпійських ігор – це можливість не тільки підняти міжнародний авторитет країни, але й зміцнити свою економіку. Остап Скрипник, виконавчий директор Конгресу українців Канади, переконаний, що зимова Олімпіада відкриє нові можливості для Канади.

Остап Скрипник

Це – основна новина, бо Олімпійські ігри - це, очевидно, найбільший фестиваль спорту в світі. Для Канади це є дуже й дуже важливо. Останнім часом, скажімо, у зв’язку з САРСом і так далі, авторитет Канади у міжнародному полі трошки впав. Я думаю, що це допоможе Канаді розвиватися більше економічно. Це дуже й дуже прекрасна новина.

Мирослава Гонгадзе

Остап Скрипник від імені українців Канади висловив готовність допомагати українським спортсменам і вважає, що це збільшить активність громади в Канаді загалом.

Остап Скрипник

Для української громади в Канаді це буде дуже важливо. Очевидно, будуть спортсмени з України брати участь в Олімпійських іграх. Це буде знову можливість українській громаді в Канаді допомогти українському Олімпійському комітету розвивати український спорт, і, можливо, є якісь способи, де скажімо, українська громада може займатися з українськими спортсменами, які будуть в Канаді, допомагатимуть їм орієнтуватися в Ванкувері і так далі. Це, я думаю, є безмежні можливості.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG