Доступність посилання

ТОП новини

СПУ ВИМАГАЄ ВІД ШТАБУ ЮЩЕНКА СПРОСТУВАННЯ ІНФОРМАЦІЇ, ЩО ОТРУЄННЯ ЛІДЕРА “НАШОЇ УКРАЇНИ” БУЛО ВИГІДНЕ МОРОЗУ.


Фракція СПУ і керівництво виборчого штабу кандидата у президенти Олександра МОРОЗА вимагають від виборчого штабу кандидата у президенти Віктора ЮЩЕНКА негайного офіційного спростування заяви народного депутата Євгена ЧЕРВОНЕНКА про те, що О.МОРОЗУ було вигідно отруєння В.ЮЩЕНКА.

Як передає кореспондент УНІАН, про це заявив сьогодні з трибуни парламенту народний депутат України, керівник виборчого штабу О.МОРОЗА Йосип ВІНСЬКИЙ.

Він зазначив, що вчора під час виступу на “5-му каналі” Є.ЧЕРВОНЕНКО, який входить до фракції «Наша Україна», заявив, що отруєння В.ЮЩЕНКА «вигідно аж ніяк не Віктору ЯНУКОВИЧУ, Віктору МЕДВЕДЧУКУ, Леоніду КУЧМІ, а О.МОРОЗУ».

За словами Й.ВІНСЬКОГО, соціалісти також вимагають офіційного вибачення. «У противному випадку виступ Є.ЧЕРВОНЕНКА соціалісти будуть розглядати як свідомий зрив командою В.ЮЩЕНКА домовленостей про чесні вибори». Він зазначив, що соціалісти вимагають, щоб у той же вечірній час і в тому ж обсязі, у якому виступав Є.ЧЕРВОНЕНКО, соціалістам був наданий ефір на “5-му каналі”.

Як сказав Й.ВІНСЬКИЙ, «не хочеться вірити, що створення скандального образу В.ЮЩЕНКА - стратегія всіх керівників його штабу».

Як повідомляв УНІАН, 23 вересня О.МОРОЗ заявив, що мав з В.ЮЩЕНКОМ телефонну розмову і вони “змогли відновити стосунки”.

УНІАН

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG