Доступність посилання

ТОП новини
25 Вересень 2018, Київ 19:49

Генпрокуратура повинна знайти голову Георгія Гонгадзе.


Галина Терещук


Львів, 10 серпня 2005 - Леся Гонгадзе - мати вбитого журналіста Георгія Гонгадзе - залишилась без адвоката. Про це ми повідомляли у програмі “Світ у новинах”. Нагадаємо, Генпрокуратура усунула адвоката Андрія Федура від справи загиблого журналіста, адже проти пана Федура порушена кримінальна справа, пов’язана із захистом голови Донецької облради Бориса Колесникова. Однак мати журналіста заявила радіо “Свобода”, що вона домагатиметься, аби Андрій Федур і надалі був її адвокатом і навіть звернеться до Президента

Леся Гонгадзе зізналась, що була вражена, коли дізналась, що Андрія Федура усунули від захисту і саме напередодні, коли вона повинна вивчати матеріали кримінальної справи. Генпрокуратура листом порадила їй найняти нового адвоката. Генпрокуратура, правда, каже пані Гонгадзе, не вказала їй, де взяти на це гроші. Адже Андрій Федур надавав свої послуги їй упродовж усіх років безкоштовно, він дуже добре обізнаний зі справою Георгія.

- Він настільки порядна людина, що дав мені розписку, що ні в якому разі не вимагатиме він мене жодної компенсації. Андрій Федур у мене не бере ніяких грошей, допомагає мені по-людськи. Правда, учора телефонував Сергій Головатий і запропонував свої послуги, якщо Федура усунуть від справи. Забрати Федура – це значить залишити мене без двох рук. Це розраховано на те, щоб мене одну заставити читати ці жахливі матеріали, те, що розповідають нібито убивці в подробицях. Чи я це одна зможу витримати?

Генеральна прокуратура України в особі Святослава Піскуна, заявила Леся Гонгадзе, усі роки чинить на неї психологічний тиск.

- У мене таке враження, що протягом 5 років Генпрокуратура старається мене фізично знищити.

Після 15 серпня Леся Гонгадзе і дружина журналіста Мирослава Гонгадзе мають ознайомитись з матеріалами кримінальної справи. Леся Гонгадзе спілкувалась з Андрієм Федуром і підтримає усі його звернення до Президента щодо усунення його від захисту у справі Георгія Гонгадзе.

Мати розуміє, що Президент України змушений відзвітувати перед світом, хто вбив її сина, хто замовив це жорстоке вбивство.

- А я питаю: знайшли убивць, а де ж голова? Пан Піскун козиряє перед камерами якимись шматками, кусками матерії, що знайдені на місці вбивства. Чи ці лоскутки є доказом вбивства? Де є голова? Знайдені убивці - має бути знайдена голова. Я на цьому наголошую від початку. І не погоджусь ніколи на те, що знайдені вбивці, а немає голови сина. Нехай прокуратура не вводить людей в оману, що слідство завершене.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG