Доступність посилання

ТОП новини
15 Грудень 2018, Київ 02:15

Гройсман: уряд має намір призначити в.о. міністра охорони здоров’я Супрун


Уляна Супрун і Петро Порошенко, 12 липня 2016 року

Кабінет міністрів України має намір призначити заступника міністра охорони здоров’я Уляну Супрун виконувачем обов’язків міністра охорони здоров’я.

«Сьогодні ми повинні підтримати зміни в керівництві МОЗ, з 1 серпня, в разі підтримки урядом, але я думаю уряд підтримає, ми призначимо в.о. міністра охорони здоров’я Уляну Супрун», – сказав прем’єр-міністр Володимир Гройсман на засіданні уряду 27 липня.

Голова уряду зазначив, що очікує від Супрун подання концепції реформи охорони здоров’я на найближчому засіданні Кабміну. За його словами, реформа системи охорони здоров’я критично необхідна країні.

Прем’єр також наголосив, що в рамках реформи необхідно приділити увагу підготовці кадрів і забезпеченню лікарів.

12 липня президент України Петро Порошенко під час зустрічі з лікарем, волонтером, директором гуманітарних ініціатив Всесвітнього конгресу українців Уляною Супрун запропонував їй стати заступником міністра охорони здоров’я України.

22 липня Кабмін призначив її на цю посаду.

Засновники волонтерського проекту «Захист патріотів» Уляна і Марко Супрун переїхали в Україну через тиждень після початку Революції гідності. Уляна, лікар за фахом, стала волонтером Медичної служби й була на Майдані в найгарячіші моменти. Супруни – активні учасники Світового конгресу українців, міжнародної громадської організації.

Минулого року президент Порошенко вручив Уляні Супрун і її чоловікові Маркові Супруну паспорти громадян України, підписавши указ про надання їм українського громадянства.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Recommended

XS
SM
MD
LG