Доступність посилання

ТОП новини
18 Лютий 2019, Київ 19:00

Парубій пропонує сьогодні розглянути законопроект про антикорупційний суд


Президент України Петро Порошенко і спікер українського парламенту Андрій Парубій після голосування у Верховній Раді за закон «Про Вищий антикорупційний суд», 7 червня 2018 року

Голова Верховної Ради Андрій Парубій запропонував сьогодні включити до порядку денного сесії законопроект про утворення Вищого антикорупційного суду.

Він повідомив, що це варто зробити після завершення розгляду законопроекту про національну безпеку (№8068).

Народні депутати продовжують розгляд законопроекту, на попередньому засіданні парламентарії розглянули 196 правок з 427-и.

19 червня Верховна Рада після кількох спроб не включила проект закону про створення Вищого антикорупційного суду до порядку денного сесії.

Закон «Про Вищий антикорупційний суд», ініційований президентом України Петром Порошенком, Верховна Рада схвалила 7 червня, він набрав чинності 14 червня.

У прикінцевих та перехідних положеннях ухваленого закону президентові запропоновано внести до парламенту законопроект про створення Вищого антикорупційного суду. 19 червня президент України Петро Порошенко вніс на розгляд Верховної Ради законопроект про створення такого суду. ​

Читайте також: «Пастка» для антикорупційного суду

Ухвалення закону про антикорупційний суд домагалися від України її західні партнери, воно було однією з умов продовження співпраці Києва з Міжнародним валютним фондом.

Створення спеціалізованого антикорупційного суду передбачив закон про судоустрій і статус суддів, ухвалений 2016 року. Проте дотепер не був схвалений спеціальний закон щодо такого суду.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Recommended

XS
SM
MD
LG