Доступність посилання

ТОП новини

Сьогодні Біл Ґейтс вийшов на роботу останній день


Один з найбагатших людей світу, засновник корпорації Майкрософт Біл Ґейтс закінчує сьогодні свою активну діяльність у власній компанії. 27 червня - його останій день в офісі.

Разом з Полом Аленом він заснував найуспішнішу компанію в світі інформаційних технологій - Microsoft. Біл Ґейтс заробив мільярди доларів, керуючи компанією, що продає операційну систему Windows встановлену на сотнях мільйонів комп’ютерів у всьому світі.

В останні роки Біл Ґейтс передав більшість своїх функцій в корпорації іншим менеджерам і присвятив себе благочинній діяльності. Подружжя Ґейтсів створило та фінансує власний благочинний фонд Gates Foundation.

Перебуваючи «на пенсії», Біл Ґейтс залишиться головою Ради директорів корпорації Microsoft та власником найбільшого пакету її акцій.

Серед фахівців іде дискусія щодо того, як відхід від справ Біла Ґейтса відіб’ється на корпорації. Хтось вважає, що це фатальна втрата для софтверного гіганта і компанія вже не оговтається від цього ніколи. Інші, навпаки, впевнені, що ці події не мають практичного значення для бізнесу та перспектив компанії. Найбільш вірогідним здається сценарій, за яким Ґейтс як головний акціонер буде і надалі впливати на прийняття стратегічних рішень, а корпорація буде продовжувати взятий курс, бо такі великі організації надзвичайно інертні і не міняються через ніч.

З Білом Ґейтсом чи без нього, Microsoft наразі залишається одним із лідерів світу високих технологій. Як вважають, вплив всього, що було пов’язано з діяльністю Біла Ґейтса, ми будемо відчувати на собі ще багато років.
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Під час конференції CES 2008 в Лас-Вегасі присутні мали змогу подивитися відео, присвячене останньому робочому дню Біла Ґейтса (англійською).


Video: Bill Gates Last Day CES Clip

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG