Доступність посилання

ТОП новини
25 Вересень 2018, Київ 07:49

Бюджет-2010: нова заява Януковича зі старими вимогами


Фракція Партії регіонів підтримає проект державного бюджету на 2010 рік, якщо уряд погодиться підвищити мінімальні пенсії та зарплати. Про це йдеться в заяві лідера Партії регіонів Віктора Януковича.

Зокрема, він заявляє, що «проект бюджету, поданий до Верховної Ради, заснований на нереальних показниках».

«І це думка не лише наших експертів. Це висновок міжнародних фінансових організацій. Наприклад, Міжнародний валютний фонд прогнозує дефіцит бюджету понад 11%. А в проекті Юлії Тимошенко прогноз – всього 5%. Так само і стосовно показників з інфляції, курсу гривні, ВВП, по безробіттю», – наголошує Янукович.

Водночас, за словами лідера ПР, треба «реально підходити до формування бюджету».

«Ми за те, щоб у парламенті розпочалося обговорення цього важливого питання. Щоб бюджетний процес йшов у законному руслі. Більше того, якщо в процесі обговорення з проекту бюджету будуть зняті популістські обіцянки, якщо проект буде реальним, ми готові підтримати його», – заявив Янукович.

Але, наголошує лідер ПР, регіонали не відступлять від своїх вимог підвищити мінімальні пенсії і зарплати.

Як повідомив сьогодні по завершенні погоджувальної ради парламенту спікер Володимир Литвин, фракцiя Партiї регiонiв так i не дала остаточної вiдповiдi, чи блокуватиме вона роботу парламенту у вiвторок.

За словами Литвина, завтрашнє засідання, якщо не буде заблоковане, вiдкриється 30-хвилинним виступом уповноважених вiд фракцiй, далi розглядатимуть пакет соцiальних законiв, а пiсля цього планується перейти до пiдготовки розгляду проекту державного бюджету на 2010 рiк.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG