Доступність посилання

18 Грудень 2017, Київ 01:54

Світ у відео: у Македонії мітингували за засудженого журналіста


Македонія

У столиці Македонії Скоп’є сталися сутички між поліцією і учасниками акції на підтримку журналіста Томіслава Кежаровського.

Журналіст був засуджений до 4 з половиною років в’язниці за розкриття особистості свідка вбивства, який перебував під захистом.

Прихильники Кежаровського вважають, що його переслідування завдає удару по свободі слова в Македонії.

Росія


У Росії президія Верховного суду визнала законним вирок колишньому співробітникові служби безпеки нафтової компанії «ЮКОС» Олексієві Пічугіну, засудженому до довічного ув’язнення за звинуваченням в організації декількох убивств і замахів.

Захист Пічугіна домагався скасування вироку, а рік тому Європейський суд з прав людини у Страсбурзі визнав, що Росія порушила право Пічугіна на справедливий судовий розгляд.

Афганістан


В Афганістані пройшли дитячі спортивні змагання в рамках міжнародної кампанії за зниження дитячої смертності через причини, яких можна уникнути.

Змагання були організовані з участю Міністерства освіти та Олімпійського комітету Афганістану.

Киргизстан


В Іссик-Кульській області Киргизстану близько 800 демонстрантів вимагали зміни структури власності золотовидобувного підприємства «Кумтор» і звільнення затриманих раніше активістів.

Одночасно парламент Киргизстану відхилив угоду, за якою частка держави в підприємстві мала бути збільшена до 50 відсотків із нинішніх 33, і призначив нові переговори з канадською компанією Centerra Gold, яка контролює копальню, щоб Киргизстан отримав у спільному підприємстві 67 відсотків акцій.

Туркменистан


У Туркменистані вийшла чергова книжка президента Ґурбанґули Бердімухамедова. Це дитячі спогади під назвою «Птах щастя».

Бердімухамедов – автор великої кількості книжок на найрізноманітніші теми. Серед них роботи про міжнародну політику, лікарські рослини Туркменистану чи конярство.

Відеоогляд за матеріалами Радіо Свобода

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
XS
SM
MD
LG