Доступність посилання

ТОП новини

Генасамблея ООН розглядає резолюцію про права людини в окупованому Криму


Будівля Верховної Ради Автономної Республіки Крим. Сімферополь, 12 грудня 2016 року

19 грудня Генеральна асамблея Організації Об’єднаних Націй розглядає резолюцію про права людини в анексованому Росією Криму. Про це напередодні в Twitter повідомила українська місія в ООН. Початок засідання о 17.00

Як повідомила агентству «Кримські новини» речниця МЗС України Мар’яна Беца, «ця резолюція – дуже важливий документ, який чітко говорить про те, що російська влада є окупаційною на території Криму, там здійснюються грубі порушення прав людини».

В рамках засідання Третього комітету Генеральної асамблеї ООН 15 листопада було схвалено проект резолюції «Ситуація з правами людини в Автономній Республіці Крим і місті Севастополь (Україна)», ініційований Україною. Вперше в документах ООН Росія була названа «окупантом-державою», а Крим і Севастополь – «тимчасово окупованою територією».

15 грудня міжнародна правозахисна організація Amnesty International звинуватила Росію в систематичному переслідуванні кримськотатарської громади з моменту анексії півострова в 2014 році.

Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014 року початком тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією. Міжнародні організації визнали окупацію і анексію Криму незаконними і засудили дії Росії. Країни Заходу запровадили економічні санкції. Росія заперечує окупацію півострова і називає це «відновленням історичної справедливості».

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):

ФОТО ТА ВІДЕО

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG