Доступність посилання

ТОП новини

Одеса: народні депутати Юрій Кармазин та Едуард Гурвіц мають різні оцінки діяльності уряду Віктора Ющенка


Одеса: народні депутати Юрій Кармазин та Едуард Гурвіц мають різні оцінки діяльності уряду Віктора Ющенка

Одеса, 18 квітня 2001 - Народні депутати від міста Одеси Юрій Кармазин та Едуард Гурвіц мають різні оцінки діяльності уряду Віктора Ющенка. Але, у підсумку, згодні з думкою про шкідливість можливого усунення з посади голови Кабінету міністрів.

Говорить голова парламентського комітету з питань боротьби з організованою злочинністю та корупцією Юрія Кармазин:

“Уряд фактично самоусунувся від керівництва такою сферою, як боротьба з організованою злочинністю. Боротьба з корупцією відбувалася лише на папері, бо була відсутня співпраця з нашим комітетом.

Це є не лише провиною прем’єра, а і його слабкої команди, зокрема, недоробок урядового секретаря.

Вражаючі цифри того, що відбувається в економічній сфері. Тут є значні провали. Зокрема, найбільше мене, як депутата -мажоритарника, турбує те, що зростають тарифи на житлово-комунальні послуги. Вони зросли на 39,2 % за минулий рік. Ціни на продовольчі товари підскочили на 28,4 %, в тому числі на м’ясо - 69,3, на цукор – на 58,8%, на хліб- в середньому на 58,3%. Ми критикували уряд і за те, що він ухвалив постанову № 14 від 12 січня цього року, коли всупереч прийнятому законодавством розміру допомоги малозабезпеченим, скоротив виплати у чотири рази. Хіба це можливо? Це перевищення повноважень.

Але, разом з цим, ми усвідомлюємо, що при нинішній системі влади ( коли на одну постанову уряду виходить десять доручень Президента), – це є ненормальним. Нам слід думати сьогодні про стабільність”.

На думку голови парламентського комітету з питань боротьби з організованою злочинністю та корупцією, нині необхідна термінова зміна багатьох членів уряду- своєрідна кадрова революція.

Тим часом, народний депутат України Едуард Гурвіц назвав звіт голови уряду цілком нормальним. “Наведені цифри були відомі депутатам. Знають парламентарі і про стан справ в країні”, - підкреслив він в інтерв’ю Радіо “Свобода”.

Що стосується перспектив уряду, на думку Едуарда Гурвіца , говорити про це складно.

“Це буде залежати від багатьох факторів: від позиції Президента, від того, чи піде Ющенко на поступки у кадрових питаннях. Час для компромісу ще є. Хоча є у Верховній Раді впливова група депутатів, які вирішили Ющенка прибрати”, - зазначив Едуард Гурвіц.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG