Доступність посилання

ТОП новини

Столичні новини


Столичні новини

Київ, 25 квітня 2001 - Сьгодні у Києві відбулася прес-конференція голови партії “Трудова Україна” Сергія Тигипка, на якій він виклав позицію однойменної парламентської фракції щодо голосування 26-го квітня резолюції про недовіру і відставку уряду Віктора Ющенка.

На сьогоднішній вечір запланована зустріч Леоніда Кучми з керівниками усіх фракцій, але, за словами Тигипка, це буде лише проста формальність.

Сьогодні в Українському домі столиці відбулося підписання угоди про взаємодію і співпрацю між політичною партією “Трудова Україна”, Всеукраїнським об”єднанням “Білорусь”, Асоціацією молодих депутатів України та Радою молодих підприємців. На думку учасників цього політичного пакту, він є черговим кроком для становлення партії європейського типу.

Лідер “Трудової України” заявляє, що “його партія прагне стати політичною силою, яка висловлює і обстоює інтереси значної частини українського суспільства.” А програмним завданням трудовиків є конструктивне вирішення тривалого конфлікту між працею і капіталом. Керівники молодіжних організацій, які підписали угоду, простодушно зазналися, що вони стали сателітами “Трудової України” заради допомоги їй на на наступних парламентських виборах. Зрозуміло, з допомогою трудового капіталу.

Українська народна партія “Собор” вважає, що нинішня ситуація навколо прем’єра Віктора Ющенка є шантажем з боку Президента України для того, аби відволікти суспільство від негайної відставки Кучми і дострокових виборів Президента.

У поширеній заяві партія “Собор” наголошує, що олігархічна влада спеціально загострює ситуацію для того, щоб збурити масову свідомість, створити атмосферу трагічності, пов’язаної з можливою відставкою уряду.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG