Доступність посилання

ТОП новини

Столичні новини


Столичні новини

Київ, 26 квітня 2001 - У четвер відправлено у відставку уряд України Постанова № 72-35 про недовіру уряду проголосована більшістю народних депутатів.

Відразу ж після голосування про відставку уряду фракції “Реформи-Конгрес”, Українського Народного Руху, Народного Руху України і “Батьківщина” оголосили про перехід в опозицію до “комуно-олігархічного режиму під керівництвом Кучми”. Про це заявив з трибуни народний депутат Ігор Юхновський.

Тим часом під стінами Верховної Ради близько сорока тисяч демонстрантів намагалися відвернути відставку уряду Віктора Ющенка. Голос народу депутати не почули.

Двадцять шосте квітня – число , давно чорне для України. П”ятнадцять років минуло від дня вибуху на Чорнобильській атомній електростанції. Виступаючи на мітингу пам”яті жертв Чорнобиля біля споруди ЧАЕС, Президент України Леонід Кучма в цей день сказав, що 15-ті роковини ядерної катастрофи повинні стати новою точкою відліку. Він закликав усіх українців об”єднатися “для реалізації великої мети – зробити життя в Україні достойним людини, а Україну – по-справжньому економічно міцною, розвинутою і екологічно безпечною державою”.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG