Доступність посилання

ТОП новини

Анонс тем Ранкової Свободи, п’ятниця 3 серпня 2001 року, 06:00 КХ / 06:30 ФМ за київським часом


Анонс тем Ранкової Свободи, п’ятниця 3 серпня 2001 року, 06:00 КХ / 06:30 ФМ за київським часом

Дорогі слухачі! Щиро вітаємо вас у Ранковій Свободі!

Перед мікрофоном ведуча Галина Мовчан

Коротко про зміст передачі:

НАШ КОРЕСПОНДЕНТ В ІТАЛІЇ ЛЕОНІД ОЛЕКСІЙЧУК РОЗПОВІДАЄ ПРО РИМСЬКІ КАНІКУЛИ

Не про славнозвісний фільм з Одрі Хебрн і Грегорі Пеком, а про реальне, нічне життя, що кипить мало не на кожній римській площі.

УРЯД ЧЕСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ І РІЗНОМАНІТНІ УСТАНОВИ ЗНАЧНО ДОПОМАГАЮТЬ СВОЇМ СПІВГРОМАДЯНАМ ДОЛАТИ ЩОДЕННІ ЖИТТЄВІ ПЕРЕШКОДИ

Повсюди, не лише в Чехії проблема соціального захисту громадян належить до пріоритетних. Попри всі недоліки і труднощі, доволі значну критику з боку простих людей все ж не можна не зауважити, що сьогодні уряд Чеської Республіки, різноманітні установи значно допомагають своїм співгромадянам долати щоденні життєві перешкоди.

ДО ЯКОГО МАТЕРИКА УКРАЇНА БЛИЖЧЕ ПОЛІТИЧНО, А, МОЖЕ, Й ПСИХОЛОГІЧНО: ДО ЄВРОПИ ЧИ ДО ЯКОГОСЬ ІНШОГО, ПРИМІРОМ, ДО АФРИКИ?

Гостем Ранкової Свободи сьогодні є політолог Борис Бахтеєв.

ЧОМУ Ж ВСЕ-ТАКИ ДЕЯКІ РОСІЙСЬКІ ПОЛІТИЧНІ ДІЯЧІ ТАК БОЯТЬСЯ ПОНАД 80-РІЧНОГО, ПОЗНАЧЕНОГО НЕДУГАМИ, РИМСЬКОГО ПОНТИФІКА?

Деякі російські політичні діячі і журналісти ще й досі не можуть заспокоїтися з приводу візиту папи римського Івана Павла Другого до України, який завершився понад місяць тому.

А тут черговий виклик, начебто нова загроза для Росії – запланована на кінець вересня поїздка Папи Римського до Вірменії та Казахстану.

У ФРАГМЕНТІ “ВЕЧІРНЬОЇ СВОБОДИ”-ПЕРЕДАЧІ, ЩО ЙШЛА В ПРЯМОМУ ЕФІРІ НАПЕРЕДОДНІ НИНІ РОЗМОВА ПРО ПІДТРИМКУ ЗАСОБІВ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ В УКРАЇНІ

Гості Вечірньої Свободи: голова Державного комітету інформаційної політики телебачення і радіомовлення, письменник Іван Драч, Данило Яневський - тележурналіст, колишній головний редактор телевізійної служби новин телеканалу 1+1 та журналістка Мирослава Гонгадзе.

ЕКОЛОГІЧНА ТЕМА присвячена проблемі залісенню земель, забруднених внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС

І це лише частина того, що прозвучить у Ранковій Свободі у п’ятницю 3 серпня.

Ми дякуємо вам за увагу і зичемо приємних вихідних.

А зустрінемося у вівторок 7 серпня в цей самий час.

Будьте здорові.

ФОТО ТА ВІДЕО

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG