Доступність посилання

21 Листопад 2017, Київ 14:28

Візит міністра закордонних справ Італії


Візит міністра закордонних справ Італії

Київ, 17 грудня 2001 - Київ відвідав міністр закордонних справ Італії Ренато Руджеро. Він провів переговори з українським колегою Анатолієм Зленком.

Традиційно для протоколу подібних візитів, керівники зовнішньо-політичних відомств України та Італії обговорили перспективи співпраці двох держав у рамках Центрально-Європейської ініціативи та ОБСЄ. Ренато Руджеро як представник держави – члена Європейського Союзу наголосив, що Італія підтримуватиме Україну на її шляху до європейської спільноти і сподівається на поліпшення стосунків між Україною та ЄС. Коментуючи цей аспект українсько-італійських переговорів, експерт Міжнародного інституту порівняльного аналізу Ростислав Павленко зазначив, що процес євро-інтеграції України може бути тривалим і складним...

Двосторонні стосунки між Києвом і Римом обидва міністри оцінюють позитивно: товарообіг між Україною та Італією перевищив десять мільйонів доларів США, на українській території зареєстровано 252 підприємства з прямими італійськими інвестиціями. Італія інвестувала в Україну 79 мільйонів доларів США, що, за словами пана Руджеро, свідчить про позитивну тенденцію у ділових зв’язках між двома державами.

Інший аспект переговорів стосувався надзвичайно болючої для Києва проблеми – проблеми так званої “соціальної еміграції” та участі українських громадян у кримінальному бізнесі на Аппенінах. Напередодні візиту італійського урядовця Посол Італії в Україні Іоланта Брунетті-Герц сказала, що більшість пересічних італійців асоціює Україну з футболістом Андрієм Шевченком і тисячами “чорноробочих”, “дівчат за викликом” і нянь. Офіційний Рим уважає, що український уряд повинен приділити максимум зусиль, щоб подолати бідність у державі і дати людям змогу заробляти гроші у власній країні.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
XS
SM
MD
LG