Доступність посилання

ТОП новини

Миколаївський голова скаржиться на адмінресурс


Миколаївський голова скаржиться на адмінресурс

Миколаїв, 30 січня 2002 – Міський голова Миколаєва Володимир Чайка днями зустрівся з журналістами. Він повідомив, що “адміністративний ресурс” регіону не бажає надалі бачити його міським керівником.

Журналістів перш за все було ознайомлено зі звітом міського голови про діяльність виконавчих структур. Як стало відомо, згаданий звіт буде розповсюджений серед мешканців Миколаєва, щоб кожен охочий мав можливість прочитати про здобутки та недоліки міської влади.

Володимир Чайка оприлюднив звернення, у якому підтвердив свій намір боротися за посаду міського голови на цьогорічних березневих виборах, і нагадав про свої здобутки.

Наразі у місті реалізується шестирічна програма розвитку Миколаєва. Півтора року реалізації програми, за словами пана Чайки, засвідчили її успіх. Приміром, удвічі збільшились прибутки до міського бюджету, вдалося реконструювати багато важливих для життєдіяльності обласного центру об’єктів, серед них – Варварівський міст. Газифіковано кілька мікрорайонів, і робота у цьому напрямку триває.

Саме згадані здобутки, як наголосив на прес-конференції Володимир Чайка, і стали для нього поштовхом знову виборювати посаду міського голови Миколаєва.

Щоправда, обласній владі це рішення не подобається. Обласна держтелерадіокомпанія відмовилася підписати угоду на висвітлення діяльності міської влади,посилаючись на відсутність технічних можливостей.

(До речі, приблизно така причина була виголошена, коли на хвилях Радіо Миколаїв було припинено ретрансляцію новин та програм української служби Радіо Свобода. “Технічні проблеми” не усунуто дотепер, хоча і минув майже рік.)

Але Володимир Чайка має намір вибороти своє право і вже надіслав лист головному редакторові Радіо Миколаїв Ігореві Тимофеєву з проханням надати телеефір для нього та заступників мера.

“Хіба це не адмінресурс винний, коли газетам дається вказівка підтримувати лише одного кандидата на посаду міського голови, який є бажаним обласній владі?” – каже Володимир Чайка.

Міський голова Миколаєва повідомив і про те, що останнім часом його вже не запрошують на наради до голови обласної держадміністрації.

Коментуючи ситуацію, головний редактор газети “Український Південь” Юрій Діденко зазначив: “Нинішні вибори не передбачають джентльменських наборів і будуть жорстокими з використанням брудних технологій та адміністративного ресурсу”.

Як засвідчила прес-конференція, першим у Миколаєві це відчув міський голова Володимир Чайка.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG